Jaromír Soukup vyrazil na dovolenou do Španělska. Foto: IG

Kam zmizel Jaromír Soukup z TV Barrandov? Luxus u moře s chlapem, dluhy ho netrápí!

Dnes už téměř bývalý mediální magnát Jaromír Soukup zmizel z obrazovky TV Barrandov, rozhodně ale nepláče někde v koutě. Naopak i přes obrovské dluhy televizní společnosti si užívá luxusu u moře.

Po loňském drsném rozchodu s Agátou Hanychovou, ze kterého se Jaromír Soukup několik měsíců sbíral, a následném drsném boji o opatrovnictví a výživné pro jejich společnou dceru Rózu letos pro Jaromíra Soukupa přišla další rána. Přišel o podíl ve své zadlužené televizi Barrandov a navíc mu nový majitel televize zrušil jeho pořady.

Konec pořadů Jaromíra Soukupa

Jaromír Soukup nejprve prodal poloviční podíly ve společnostech Médea a Empresa Janu Čermákovi a ten nyní ovládl televizi Barrandov celou. Teď navíc musel Soukup opustit většinu svých televizních pořadů. Přesto někdejší televizní magnát někde ukřivděně nepláče do polštáře. Naopak i přes velké dluhy jeho bývalé televize dosahující obřích částek ve výši stovek milionů si bezstarostně utrácí za luxus u moře.

Užívá si moře ve Španělsku, kde mu ovšem společnost nedělá žádná krásná žena, ačkoli se dlouho spekulovalo o tom, že chodí s novinářkou Gabrielou Wolfovou a později s účastnicí miss Michaelou Taschnerovou. Naopak zvolil pánskou společnost – k moři s ním vyjel syn Lukáš a užívají si tak parádní rodinnou dovolenou.

V srpnu se vrátím, slibuje Jaromír Soukup

Právě syn Lukáš patří mezi lidi, kterým Soukup věří nejvíce. Vždyť podle letošních zpráv právě na syna převedl jeden ze svých luxusních bytů. Soud, který řešil velké dluhy televize, podle Deníku N v únoru pojal podezření, že se tak mohl snažit ochránit majetek před věřiteli. Na to už Soukupovi nemyslí a užívají si španělské siesty.

„Docela dost z vás mi píše, co se mnou je. Přesně tohle se mnou je,“ napsal Soukup na svém Instagramu a vystavil fotografii se svou vysportovanou figurou na dlouhé písčité pláži.

A zároveň slibuje, že z médií rozhodně nezmizí. „Pár týdnů mě česká politika ani showbiz nezajímá, fakt ne. V srpnu se do obojího zase pustíme,“ napsal Soukup k příspěvku. Zda se ještě vrátí na obrazovky TV Barrandov je otázkou. Nový vlastník to nevyloučil, ale několikrát dal najevo, že chce televizi změnit.

Dusno na Miss! Jaromír Soukup s krásnou ženou, přišla i údajná milenka novinářka

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *