Michaela Taschnerová a Jaromír Soukup na Miss CZ 2024. Foto: Nextfoto

Dusno na Miss! Jaromír Soukup s krásnou ženou, přišla i údajná milenka novinářka

Pořádné napětí zřejmě panovalo na finále Miss Czech Republic 2024 mezi ženami, které mají údajně zájem o šéfa TV Barrandov. Jaromír Soukup dorazil s brunetkou, přišla ale i blonďatá novinářka.

Vody českého mediálního rybníčků před časem pořádně rozčísla exmodelka Agáta Hanychová, když obvinila svou bývalou kamarádku a novinářku Gabrielu Wolfovou z toho, že se začala stýkat s jejím bývalým partnerem Jaromírem Soukupem.

Jaromír Soukup s kamarádkou Hanychové?

„Je neuvěřitelný, když se své kamarádce, která chodí i k tobě domů, svěřuješ o všem, mluvíš s ní i o Soukupovi a ona se s ním mezi tím schází, je to zrada,“ okomentovala před zhruba měsícem konec přátelství s Wolfovou Agáta Hanychová.

O několik týdnů později pak Hanychové fanynky, kterým přezdívá „holčičky“ zaznamenaly, že se Gabriela Wolfová vyfotila na Instagramu ve stejné košili, kterou Hanychová nechala v bytě u Soukupa. Bylo to navíc v den, kdy Soukup hlídal jejich společnou dceru Rozárku.

Navíc v době, kdy se začalo spekulovat o vztahu Soukupa s novinářkou, se Gabriela Wolfová rozešla se svým partnerem hudebním producentem, zpěvákem a skladatelem Zdeňkem Hrubým, se kterým ještě pár dnů před tím trávila spokojené Vánoce a také ho vzala na dovolenou do Thajska.

Soukup a Wolfová ovšem nikdy žádný partnerský vztah nepotvrdili, nikdy se také spolu nevyfotili. Poslední týden Wolfová sama trávila na Kanárských ostrovech s maminkou a se psem. Soukup nyní překvapil, když v sobotu večer dorazil na finále Miss Czech Republic 2024 po boku krásné brunetky.

Na Miss Soukup dorazil s maminkou tří dětí

Jedná se o dámu, se kterou ho paparazzi vyfotili už před nějakým časem v restauraci. Podle webu Super.cz se jedná o Michaelu Taschnerovou, která se údajně rozvádí a je matkou tří dětí. Se Soukupem se znají dlouhá léta, pracovali spolu na ministerstvu školství. Na otázku, zda jde o jeho novou partnerku, Soukup neodpověděl.

Do toho všeho na finále Miss dorazila také právě novinářka Gabriela Wolfová. Mezi oběma ženami to tak muselo pořádně jiskřit, i když k žádnému incidentu nedošlo. Sám Soukup se tvářil, že je v naprosté pohodě.

Ve skutečnosti to tak nejspíš není, protože už v týdnu ho čeká soud s bývalou partnerkou a matkou jejich dítěte Agátou Hanychovou. Bude se řešit střídává péče o dceru Rozárku.

Video: Hanychová a Soukup vedou válku o dceru! Soukup promluvil: Nejsem zrůda!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *