Jana Paulová sedla na letadlo a po představení odletěla zpět na Korfu. Foto: Instagram

Jana Paulová na skok v Praze a hned zpátky na ostrov za „Janžurkou“

Jana Paulová bude letos v létě na letišti a v letadle patrně jako doma. Doslova pendluje mezi Prahou a řeckým ostrovem Korfu, kam na léto odletěla s kamarádkou Ivou Janžurovou.

Když před pár dny sdílely patrně nejpopulárnější české herečky Iva Janžurová (82) a Jana Paulová (68) společné foto z řeckého Korfu, všechny překvapilo, že Jana Paulová se začátkem tohoto týdne objevila v Praze.

Ukázalo se ale, že Jana Paulová je skutečný formát. Přestože odletěla na dovolenkový výlet s kamarádkou, rozhodně to neznamená, že by diváky, své fanoušky nechala ve štychu. Naopak! Neváhala a doslova na otočku sedla do letadla a z vysněné letní dovolené na otočku zaletěla do Prahy.

Ve středu totiž musela odehrát komedii Ani spolu, ani bez sebe, v níž hraje s Davidem Suchařípou. A hned v pátek ráno znovu sedla na letadlo a letěla zpět za „Janžurkou“ na řecký ostrov na nekonečnými plážemi, mořem a vínem.

Právě řeckým vínem si obě herečky na začátku dovolené přiťukly a fotkou pozdravily fanoušky. Fotku jim okomentovala i spisovatelka Halina Pawlowská. „Hned bych si s vámi připila! Na zdraví a radost!“ reagovala Pawlowská.

Mezi tím obě herečky stačily strhnout pozornost fanoušků i médií fotografií ve vyladěných proužkovaných plavkách, které jim nesmírně sekly. „Pozor! Tanga jdou prudce z módy! Hit z letošního Korfu,“ připojila k fotce Janžurová, která v poslední době excelovala například v komedii Teroristka.

Jenže dlouho si dámy slunce a moře užívat nebudou, obě brzy znovu sednou na letadlo do Prahy. Jana Paulová totiž hraje na Hvězdném létě divadla Kalich pod žižkovskou věží opět příští úterý 25. července a potom ještě 25. srpna a 31. srpna v komedii Nikdy není pozdě, v níž je jejím hereckým partnerem Václav Vydra.

Iva Janžurová se pak divákům na stejné letní scéně představí hned o den později 26. července v autorské komedii Veletoč, ve které hraje s Evou Holubovou, Sabinou Remundovou a Marianem Rodenem. 30. srpna Janžurku diváci uvidí na Žižkově v komedii Pusťte mě ven!, která je velkým komediálním sólem Ivy Janžurové v režii Sabiny Remundové.