Podle Hanychoví tatínkové zveřejňují dcery na sociálních sítích. Foto: IG

Hanychová vrací úder Soukupovi i Prachařovi: Nevidí si do pusy!

Agáta Hanychová graduje spor s otci svých dcer Jaromírem Soukupem a Davidem Prachařem. Oba jí totiž zakázali, aby dávala jejich dcery na sociální sítě.

Děti influencerky Adáty Hanychové, která není bez mobilu a natáčení na Instagram snad ani chvilku, jsou na sociálních sítích jako doma. A nezřídka jsou přitom součástí reklam a komerční spolupráce, třeba když prostřední dcera Mia slavila narozeniny, nebo když Agáta propaguje hry a další výrobky.

Tím narazila na tatínky obou dcer – šéfa TV Barrandov Jaromíra Soukupa, s nímž má dceru Rozárku a herce Jakuba Prachaře, se kterým má dceru Miu.

Soukup zakázal zveřejňovat Rozárii na Instagramu už před několika týdny. Hanychová kvůli tomu zuřila a posílala drsné vzkazy, zároveň zákaz několikrát nejspíš záměrně porušila. „Už zase tam strkáš hlavu, zase porušuješ zákaz?“ ptala se nemluvněte a dělala si tak ze Soukupa legraci.

Teď se do sporu vložil i Jakub Prachař, který se nechal slyšet, že není správné, když jsou děti používány k reklamám na sociálních sítích a Hanychové zakázal tolik vystavovat Miu na Instagramu. Hanychová na to v živém vysílání rozzuřeně reagovala a Prachaře častovala vulgaritami.

Hanychová: Fotky jako důkaz!

Zákaz jí však leží v hlavě dál. Dnes dokonce zveřejnila fotografie, které považuje za důkazy, že sami Soukup s Prachařem zveřejňují dcery na sociálních sítích a nahání si tak sledující. Třeba Soukup se o víkendu vyfotil s kočárkem, v němž ležela Rozárka a také vyfotil, jak nakupuje dětské oblečení. I to mohla být reklama.

Rovněž Prachař dal podle Hanychové v minulosti foto Mii na sítě, třeba když spolu vyrazili na fotbal.

Hanychová k tomu napsala výmluvný vzkaz: „Když si lidi nevidí do pusy“. Na protest pak vyfotila Mirka Dopitu, jak nese Miu na zádech – ale jen zezadu tak, aby Mie nebylo vidět do obličeje.

A tak nyní influencerce Hanychové zbývá do videí nejstarší syn Kryšpín, kterého má s Mirkem Dopitou. S ním žije v jedné domácnosti a ten tak určitě natáčení nezakáže. Tedy alespoň do té doby, dokud spolu vydrží…