Ewa Farna rozzářila Kmochův Kolín. Zdroj: FB/Michael Kašpar

FOTO, VIDEO: Ewa Farna rozzářila festival Kmochův Kolín. Jsi jen jedna, skandovali!

Zpěvačka Ewa Farna rozzářila festival Kmochův Kolín svým sobotním večerním vystoupením. A šílelo z ní plné náměstí v Kolíně. Ewa Farna tak zavřela ústa kritikům, že je moc drahá.

Celé náměstí v Kolíně v sobotu večer zaplnili fanoušci zpěvačky Ewy Farne, která tam vystoupila v rámci festivalu Kmochův Kolín. Tisíce fanoušků byly z koncertu naprosto nadšené, byť se jedná o festival dechové hudby. Už včera v Kolíně vystoupila kapela Olympic.

Ewa Farna v Kolíně za 617 tisíc

Ewa Farna před koncertem vyvolala pobouření kvůli ceně, kterou za koncert, jenž byl pro veřejnost zdarma, odsouhlasili zastupitelé Kolína. Farna si totiž řekla o více než 617 tisíc korun.

To rozvířilo vlnu kritiky, je ale třeba dodat, že v ceně je technika, doprava a celá rozsáhlá kapela, která musí z tohoto honoráře dostat zaplaceno. Tímto pohledem to není nijak závratná částka. Mimochodem včerejší kapela Olympic vyšla na 427 tisíc.

Nadšení diváků, kteří měli vstup zdarma, vykoupilo náklady i podle středočeské hejtmanky Petry Peckové, která na koncert také vyrazila. „Doufám, že je to odpověď pro všechny, kteří mi kladli pitomé otázky, jako Parlamentní listy. Cena vystoupení je taková, jakou cenu má umělec u svých fanoušků. A Ewa Farna je jen jedna, jak znělo náměstím,“ říká hejtmanka Pecková!

FOTO, VIDEO: Ewa Farna v Kolíně

Ewa Farna dojala plnou O2 arénu. Bulela jsem, přiznala Nikol Leitgeb

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *