Koncert Ewy Farne v O2 Aréně. Zdroj: IG

Ewa Farna dojala plnou O2 arénu. Bulela jsem, přiznala Nikol Leitgeb

Zpěvačka Ewa Farna dojala vyprodanou O2 arénu. Sobotní koncert nadchnul fanoušky i mnohé celebrity. Herečky Nikol Leitgeb a Míša Tomešová neudržely slzy!

Taneční show StarDance v České televizi měla v sobotu jednu velkou konkurenci v O2 aréně – vyprodaný koncert zpěvačky Ewy Farne. Stejně jako ve StarDance se často pláče dojetím, potoky slz tekly i na koncertu ke 30. narozeninám Ewy Farne.

Zpěvačka předvedla neskutečnou show nabitou skvělou muzikou i tanečními kreacemi. Výprava, kulisy a taneční výstupy by v jejím podání mohly směle konkurovat i světovým show. Ewa Farna se dokonce nad fanoušky během jedné z písní vznesla v obří houpačce za svitu Měsíce.

Leitgeb: Ewo, ty jsi takový borec!

Nadchla nejen po hlavu naplněnou O2 Arénu v Praze, ale také „kolegyně“ celebrity, které si hudební show nenechaly ujít. Dorazila například herečka a influencerka Nikol Leitgeb se svým mužem Petrem a Leitgeb nešetřila chválou. „Ewo, ty jsi takový borec, zpíváš jako Bůh, tancuješ, že nám padala brada. Jsi nádherná, extrémně a přitom tak jemně vtipná a hlavně kurňa nabíjíš lidi ohromnou energií,“ uvedla Leitgeb po koncertu.

Dojaté diváky pak Farna dorazila, když za ní přišel její manžel Martin Chobot a před všemi fanoušky zpěvačku políbil. To už brečela celá O2 Aréna.

Se slzami v očích se na Instagram vyfotila také muzikálová zpěvačka a herečka Michaela Tomešová. „Slova netřeba, emoce musely ven,“ okomentovala uplakaná Tomešová. Farnou pak označila za bohyni a velkou inspiraci.

Nadšenou reakci přidala též Tamara Klusová, manželka zpěváka Tomáše Kluse. „To, co jsi předvedla dnes večer, bylo něco nadpozemskýho! Výkon a show světového měřítka. Brečela jsem asi ,,jen” stokrát,“ napsala dojatá Klusová. Chválu pěla i herečka Tereza Voříšková.

Farna: Snad se vám to líbilo!

A Tamara dodala: „Ušla jsi ve svých 30 letech půlku života v záři reflektorů, ale dnes si usedla na pomyslný trůn české scény. Tvoje pokora, talent, moudrost, upřímnost, odvaha, láska, pracovitost, poctivost a jedinečnost jsou obdivuhodné. Těžko se mi hledají slova, ale jsi prostě královna!

Sama Ewa Farna byla po koncertu plná adrenalinu. „Mám pocit, že se to snad ani nestalo. Jsem unešená a doufám, že se vám to líbilo. Soustředila jsem se, aby to bylo dobré a abych si to užila. Byly tam momenty, kdy jste mě úplně dojali. Moc děkuju,“ zhodnotila Farna velkolepý koncert.