Leoš Mareš maká v posilovně i na dovolené. Foto: IG

FOTO: Leoš Mareš ukázal vysekanou postavu, denně posiluje i na luxusní dovolené

Moderátor a promotér Leoš Mareš nepřestává makat na své postavě snů. Chce vypadat skvěle na koncertním turné, na které vyjíždí už za pár dnů po celé České republice.

Leoš Mareš se vrátil z exotické dovolené a v pondělí brzy ráno jej posluchači opět uslyší v ranní show rádia Evropa 2. Ještě před tím ale jako každý den v posledním roce vyrazil moderátor a hudebník cvičit. Už několik měsíců posiluje tak, aby nabral fyzičku před náročnou koncertní šňůrou.

V posledních letech se Mareš vrhl na organizování koncertů v O2 Aréně všem možným zpěvákům a zpěvačkám. Inspiroval se při vlastních koncertech v O2 Aréně, kam jen v roce 2022 dostal na dvou koncertech přes 40 tisíc fanoušků! Jako správný podnikatel zjistil, že tolik prodaných vstupenek dokáže vynést jmění a začal podobné akce organizovat i kolegům z branže.

Leoš Mareš vyráží na koncertní turné

Teď ale řekl dost a vyráží na vlastní koncerty a nikoli v O2 Aréně, ale do měst, za svými fanoušky. A na to chce mít výstavní fyzičku. Rozhodl se proto den co den makat a posilovat. Dokazuje přitom, že změnit postavu, zhubnout a nabrat svaly je možné i obyčejným cvičením s vahou vlastního těla, případně s ručními činkami.

„Zbývá 10 dnů do prvního koncertu,“ prohlásil v sobotu Leoš Mareš a opět se i na dovolené vrhl do série sklapovaček, sedů lehů, kliků a dalších posilovacích kliků, které se dají dělat klidně doma na podložce bez jakýchkoli profesionálních fitness strojů. Posilovat tak lze doma, v soukromí a zadarmo. Leoš zkrátka nemá výmluvy a maká.

Poslední dny si Mareš užíval luxusní dovolenou v Ománu, před odletem do Čech pak se ženou Monikou a dcerkou Alex zastavili v Dubaji. „Je to tady krása, ale doma je doma,“ napsal k tomu Mareš před odletem.

Už v pondělí ráno má Mareš vysílat na Evropě 2. Ještě v sobotu večer se přitom chvíli po příletu z dovolené objevil na Plese v Intru v Brně, kde pořádně rozparádil diskotéku a svou přítomností způsobil rozruch.

Jestli se k němu v pondělí na Evropě 2 hned připojí i parťák Patrik Hezucký, je otázkou. Dosud totiž s rodinou tráví volno na Novém Zélandu. U Mareše není neobvyklé, že jeden večer je na druhé straně planety a druhý den ráno už v Česku vysílá. Jak to má Patrik Hezucký, je otázkou.

Leoš Mareš na konferenci Cesty na vrchol do Ostravy letěl tryskáčem

Přejít nahoru