Petr Vágner, Eva Holuboví i Erik Meldik zhubli. Zdroj: Instagram

Hanychová, Holubová, Vágner a další hvězdy radikálně hubnou!

Eva Holubová, Agáta Hanychová, Petr Vágner, Erik Meldik a další známé tváře mají jedno společné. Všichni se rozhodli razantně zhubnout. Jak se jim daří?

Eva Holubová je na Sicílii a pochlubila se, jak na ní visí oblečení. Oblíbenou českou herečku Evu Holubovou, kterou diváci milují nejen díky rolím v legendárních filmech Pelíšky či Pupendo, dlouhodobě trápí váha jako na houpačce. V roce 2016 se pochlubila výrazně štíhlejší postavou. Tehdy zhubla dokonce 35 kilo!

Jenže jak to bývá, přijde nemoc, mnoho práce, starosti a kila se nepříjemně vrací a nedá se to zastavit. Nedávno si Eva Holubová postěžovala, jak opět přibrala a že musí hubnout. Trápily ji i zdravotní problémy, například se zády. Také přiznala, že trpí dědičnou chorobou, kterou nadváha jen zhoršuje.

A tak se opět dala do hubnutí. A první výsledky jsou senzační. Štíhlejší postavou se pochlubila na Sicílii, kam odjela na dovolenou do vlastního domu s manželem, dcerou a zetěm. Společně budou poznávat krásy Itálie ve Škodě Kodiaq, který rodině poskytuje dealer automobilky.

Na snímku v zrcadle ukázala, jak ji je velké oblečení. A tím to rozhodně nekončí. „Ve svetru a v teplákách, které mi jsou v pase velký. Až budu odjíždět, musí mi spadnout. Koutky mam nahoře a slzy dojeti v očích, to je jasný,“ dodala Eva Holubová na svém Instagramu.

Do hubnutí se po rozchodu s mediálním podnikatelem a majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem dala také Agáta Hanychová. Ta ale se svojí proměnou teprve začíná. Fanoušci se však ptají, co chce vlastně štíhlá Hanychová hubnout?

Nedávno zveřejnila fotku z fitka na váze, kde má lehce přes 60 kilo, což je pro mnoho žen snová váha. Hanychová chce mít ale méně. „Dostaneme se na 58 a vyplněné to bude jen svalama,“ dává si předsevzetí Agáta Hanychová.

Najíždí tak na klasický model mnoha dívek ale i mužů, kteří po rozvodu začnou možná na truc, možná proto, aby rychle mohli najít někoho jiného, cvičit a hubnout.

Lepší fyzičkou i postavou se chlubí i slavní muži. Například moderátor televize Prima a rádia Frekvence 1 Petr Vágner ukázal formu, se kterou se chystá na závody do Himalájí. „Minus 14 kilo mám dole,“ vystavil výrazně pevnější postavu. „Děkuji své trenérce a výživové poradkyni Silvii Vlčkové,“ dodal Vágner.

Pořádně spadla brada mnoha známým tvářím, které sledují Erika Meldika, někdejšího moderátora a dřívějšího tvůrce internetových pranků známých jako ViralBrothers.

Ve svých 37 letech ukázal opravdu krásnou postavu, kde už se začínají dokonce rýsovat břišní svaly. Na fotce staré dva roky přitom připomínal spíše zarostlého medvěda. „Bylo pro mě těžké zveřejnit tu druhou fotku. Jsem tam asi v nejhorším stavu, ve kterém jsem kdy byl. Bez ní by to ale nebyl celý příběh, mých 99 kg pro mě bylo motivací kompletně změnit život,“ řekl Meldik.

„Když jsem se viděl, mohl jsem si zvolit pouze dvě možnosti. Buď se na to vykašlat, však co, vždyť je to už stejně jedno. Nebo se dostat do nejlepší životní formy. Zvolil jsem si druhou variantu,“ vysvětluje svou motivaci influencer.

V hubnutí mu kromě úpravy stravy pomohlo i pravidelné cvičení díky soukromému fitku, které si vytvořil doma. Je tak vidět, že i doma s činkami či několika stroji se dá obstojně hubnout.

A ani on s proměnou nekončí. „Ještě nejsem tam, kde bych chtěl být, ale už teď jsem pyšný na můj progres a tak jsem se chtěl podělit s příběhem, že opravdu nikdy není pozdě, pokud chcete ve svém životě cokoliv změnit,“ motivuje i ostatní Meldik.

Obdiv sklidil i od dalších celebrit. „Dobře ty, konstatoval řeporyjský starosta Pavel Novotný. „Brutální změna,“ přidal zpěvák Pavel Calta.

Zdrcená a zmatená Agáta Hanychová po rozchodu! Pomáhá jí maminka