Helena Vondráčková fandila hokejistům po cestě z koncertu v autě. Zdroj: IG

FOTO: Češi mají zlato z mistrovství světa v hokeji! Jak fandili Vondráčková, Peroutka a další hvězdy?

Češi mají zlato z mistrovství světa v hokeji 2024! Podívejte se, jak našim hokejistům fandily české celebrity. Mnohé se dostaly přímo do O2 areny, třeba Helena Vondráčková ale musela slavit v autě.

Historický okamžik: Češi porazili Švýcary 2:0 a mají tak zlato z mistrovství světa v hokeji 2024, které se letos konalo právě v České republice. Nedělní finálový zápas si nenechaly ujít ani české celebrity. Podívejte se, jak národnímu týmu fandily tuzemské hvězdy!

Helena Vondráčková fandila mistrovství v autě

Helena Vondráčková stále více dokazuje, že patří mezi běžné lidi, žádná nafoukaná celebrita. Radost ze zlata na mistrovství světa si umí užít i v plném pracovním nasazení. Hokej Helena sledovala i během svého koncertního turné na Slovensku.

Finále dokonce musela sledovat po cestě v autě zpět do České republiky. To jí ale radost nezkazilo a podle fotek se u počítače připojeného k internetu neskutečně bavila přímo v autě s manželem a náš tým doslova tlačila svým fanděním ke zlatu!

Jaromír Jágr: Jsem kdyžtak tady!

Mnohé celebrity ale vyrazily přímo do O2 areny v Praze. Chybět tam nemohl samozřejmě Jaromír Jágr, zlatý hráč z olympijského Nagana, spolu s ním dorazily i další hokejové hvězdy té doby, dnes už skoro hokejoví veteráni. „Jsme tady, kdyby bylo potřeba. Jágr, Reichel, Ručínský,“ napsal se smíchem k videu z hokeje Jaromír Jágr.

Prezident, ministři i zpěváci v O2 areně

Do O2 arény zamířil i prezident Petr Pavel, členové vlády třeba Marian Jurečka, Vít Rakušan i opoziční lídr Andrej Babiš se synem Frederikem. Kromě toho ale přišly i známé pěvecké a herecké tváře. Na tribunách fandili zpěváci Richard Krajčo, Mirai Navrátil, Marek Ztracený z manželkou a synem, nebo Milan Peroutka s manželem Dominikem Roubínkem a jeho rodinou.

Přímo na tribuny mezi diváky zamířily herečka Patricie Pagáčová, herečka Bára Poláková, tanečník ze StarDance a hvězda reality show Survivor Martin Prágr či moderátor Tomáš Zástěra s rodinou.

FOTO: Jak fandily celebrity na MS v hokeji 2024:

Velkou hvězdou celého mistrovství byl Libor Bouček, který celé mistrovství v O2 areně zkušeně moderoval.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *