Hynek Čermák a Eva Burešová: vášnivé polibky v Bodyguardovi. Foto: Hudební divadlo Karlín

Eva Burešová a Hynek Čermák: Vášnivé polibky! Co na to Přemek Forejt?

Herečka a zpěvačka Eva Burešová v obětí s vášnivými polibky s oblíbeným hercem Hynkem Čermákem. Co na to partner Burešové Přemek Forejt.

Když tohle vidí Přemek Forejt, slavný šéfkuchař a porotce kuchařské show MasterChef Česko, tak se mu musí žárlivostí kroutit i nože v kuchyni. Jeho milovaná partnerka Eva Burešová v obětí s jedním z nejpřitažlivějších českých herců Hynkem Čermákem. A do toho ještě vášnivá líbačka!

Jak se něco takového sleduje po uši zamilovanému Forejtovi, který nedávno vzal svou milovanou Evu do Říma a do Vatikánu na romantické chvíle přímo pod okny samotného Papeže? Jistě mu není dobře na duši, i když samozřejmě líbačka Burešové s Čermákem je součástí divadelní role.

Oba totiž excelují v muzikálu Bodyguard Hudebního divadla Karlín. V něm Burešová hraje zpěvačku, které jde o život a musí mít osobního strážce. Ten se ale do zpěvačky bezhlavě zamiluje a tak vášnivé okamžiky včetně líbání předepisuje scénář. I tak to ale musí být pro Přemka Forejta drásající pohled. A že z muzikálu vášeň přímo sálá, někdy se červenají i sami diváci v publiku.

Věřící Eva Burešová, která i svého syna nechala pokřtít v Římě, by ale jistě nemohla na jeden z největších hříchů ani pomyslet. Slavný šéfkuchař tak může být alespoň částečně v klidu. Dnes večer, kdy se v Hudebním divadle Karlín opět hraje Bodyguard, bude ale zajisté nejraději, až Eva přijde „z práce“ domů!