Herec Ewan McGregor dorazil do Karlových Varů. Foto: Film Servis Festival Karlovy Vary

Do Varů dorazil Ewan McGregor, s knírem herce skoro nepoznáte

Na filmový festival v Karlových Varech dnes dorazila další světová hvězda – hollywoodský herec Ewan McGregor. V sobotu večer uvede svůj snímek Druhá šance.

Typickou mladickou tvář Ewana McGregora s „rozčepýřeným“ účesem, kterou známe z hollywoodských snímků, hledali fanoušci při jeho příjezdu skoro marně.

52letý McGregor dorazil na festival pohublejší, s vlasy zataženými brýlemi dozadu a s pořádným knírem. Na první pohled byste ho skoro nepoznali.

To však nic nemění na tom, že Vary kromě Russella Crowe přivítali další světoznámou ikonu, která se blýskla v takových snímcích, jako jsou Star Wars, Černý jestřáb sestřelen, Trainspotting, Velká ryba, Moulin Rouge!, Nic nás nerozdělí a desítky dalších.

Ewan McGregor spolu s filmovou delegací ve 22:30 osobně uvede zbrusu nový film Druhá šance a převezme Cenu Prezidenta MFF KV. V citlivém road movie se objeví v hlavní roli po boku své dcery Clary McGregor.

Nový film Druhá šance představuje otce a jeho dvacetiletou dceru, dvojici, která od sebe byla odloučena příliš dlouho, a která se nyní vydává na cestu ze San Diega do Nového Mexika. Po letech k sobě hledají vztah skrze dívčiny problémy se závislostí. S každým překonaným kilometrem zjišťují, že mají společného více než jen slabost pro cukrovinky. Podle tvůrců je to drama protkané jemným humorem a rodičovskou láskou.