Jan Bendig poté, co na něho útočník vysypal mouku. Foto: Pavel Gwužď / NextFoto

Byl útok na Jana Bendiga na slavících sehraný? Zpěvák to ostře odmítl!

Zpěvák Jan Bendig v neděli odpoledne reagoval na spekulace, zda by útok na něho při příchodu na předávání cen Český slavík 2023 mohl být sehraný.

Jak jsme vás informovali, na zpěváka Jana Bendiga zaútočil neznámý muž v pátek večer v okamžiku, kdy přicházel po červeném koberci na předávání cen Český slavík 2023. Přiskočil k němu zezadu, z igelitové tašky vytáhl pytlík mouky a na zpěváka jej vysypal.

Okamžitě se strhla vlna reakcí známých osobností, podporu Janu Bendigovi vyslovila Lucie Bílá, Jan Musil, Mahulena Bočanová, Monika Bagárová a mnoho dalších českých celebrit. Zároveň se ale vyrojily spekulace, že útok na Bendiga byl předem připravený a sehraný. Měl zpěvákovi pomoci dostat se na titulní strany a zlepšit prodej chystaného koncertu v O2 Universum.

Proč nikdo nereagoval?

Někteří fanoušci spekulují, zda se Bendig neinspiroval u Kim Kardashian, na kterou v roce 2012 rovněž někdo na červeném koberci vysypal mouku. Dalším spekulacím do ohně přilévá kamerový záznam televize Nova, podle kterého se Bendig před útokem na muže s igelitkou podíval, jakoby zjišťoval, kde je a ani po útoku nevypadal nijak extrémně šokovaně.

Poměrně pomalá reakce byla i jeho partnera, který stál za ním. Až když muž mouku dosypal, tak se po něm jakoby ohnal. Pravdou ale je, že se vše seběhlo velmi rychle. Nijak nereagovali ani pořadatelé či veřejnost a útočník v klidu utekl.

Všechno ale mohou být pouhé spekulace a náhody, v každém případě po útočníkovi pátrá policie a jen ta může odhalit pravdu. Sám Bendig spekulace v neděli odpoledne ostře odmítl. Naopak tvrdí, že jej událost nepříjemně zasáhla.

„Mrzí mě spekulace a pokusy některých obrátit kauzu na Českém slavíku proti mně. Kdyby mohl každý z mých známých mluvit o tom, jak jsem se na tento večer těšil a připravoval! Zde je moje poslední vyjádření protože mi to přijde fakt ubohé,“ řekl Bendig.

Dodal, že i jemu od některých lidí chodí zprávy o tom, že byl útok zinscenovaný. Nemám opravdu zapotřebí něco takového dělat. Co bych z toho měl? Na rovinu mě to i uráží,“ prohlásil dnes zpěvák.

Dodal, že díky záplavě zpráv od fanoušků už tuší, kdo by útočníkem mohl být. „Dávám dotyčnému šanci se omluvit, vyzval jsem také lidi, ať dotyčnému nevyhrožují a nechají to na policii. Byla to klukovina věřím, že dotyčný teď svého jednání lituje,“ uzavřel Jan Bendig.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru