Andrej Babiš si na Votvíráku dal Langoš. Foto: FB/AB

Andrej Babiš vyrazil na Votvírák a strhla se mela! Nejde odehnat, rozčiloval se zpěvák

Bývalý premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš jako každý rok vyrazil na hudební festival Votvírák v Milovicích. A jako vždy tam kromě příznivců narazil na silný odpor. Tentokrát rozčílil frontmana kapely Rybičky 48.

Andrej Babiš neváhá vyrazit mezi lidi, a to i na horkou půdu mezi mladé. Jako každý rok už od roku 2016 se snaží urvat politické body na festivalu Votvírák v Milovicích, kam každoročně míří desítky tisíc lidí. Pokaždé ale ztropí nějaký skandál. Buď někoho naštve, nebo vytvoří fotky, které pobouří veřejnost. Na jednom z ročníků se například nechal vyfotit při vykonávání malé potřeby u společného pisoáru.

Letos rozčílil frontmana kapely Rybičky 48. Kuba Ryba zkritizoval, že se šéf ANO fotí u jeho stánku, kde se mimo jiné prodávají trička pro fanoušky kapely.

Andrej Babiš na Votvíráku provokoval Rybičky 48

„Prosím vás, na festivalu Votvírák chodí agent Bureš v našem tričku s nápisem „My jestě nejsme starý“ a fotí se u našeho stánku. Nefoťte se s tím pitomcem v našem tričku, zatím se ho nedaří odehnat… Jsem zásadně proti, aby si dělal reklamu u našeho stánku a s naším merchem,“ napsal na sociální sítě Kuba Ryba.

Okamžitě to vyvolalo obrovskou vlnu reakcí, přičemž někteří fanoušci kapely přáli bývalému premiérovi jen to nejhorší. „Hele, tak se tady zase uklidníme. Nepřejeme tady nikomu smrt nebo přes držku. Prostě nechci aby se politik fotil s našima hadrama před našim stánkem,“ uklidňoval situaci Kuba Ryba.

U některých fanoušků ale naopak pochopení pro kritiku Andreje Babiše nenašel. „Proto jsem vás přestal poslouchat, úplně jste mi to s tou vaší politickou aktivitou zkazil a vidím, že po letech vesele pokračujete. Jen tak dál, za chvilku vám všichni utečou, lidi chtějí poslouchat vaše songy, ne číst jaké máte politické názory,“ napsal k tomu jeden z fanoušků Vojtěch Horníček.

„To jsem rád, že jsi se takhle rozhodl. Já opovrhuju lidmi, co někomu zakazují mít názor,“ reagoval na to hudebník.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *