Agáta Hanychová zuří kvůli zákazu od soudu. Zdroj: IG

Agáta Hanychová zuří! Přišel jí zákaz od soudu, nesmí ukázat dceru

Hvězda českého bulváru Agáta Hanychová je dnes vzteky bez sebe. Přišel jí totiž zákaz od soudu, který si vyžádal bývalý partner Jaromír Soukup!

Válka v případu Agáta Hanychová VS. Jaromír Soukup hned tak neskončí. Dnes se Agáta, známá česká influencerka a bývalá modelka, rozčílila kvůli Soukupovi doběla. Stalo se totiž to, čeho se obávala a čím zatím její bývalý partner a spolumajitel TV Barrandov Jaromír Soukup dosud jen vyhrožoval.

Soud totiž Agátě Hanychové poslal rozhodnutí, v němž jí zakazuje, respektive omezuje možnosti, kdy může společnou dceru se Soukupem Rozárku ukazovat na sociálních sítích. Bývalému partnerovi se nelíbilo, že malou Rozárku vystavuje pravidelně na Instagramu a několikrát to Hanychové zakázal.

Ta však zákaz zesměšňovala a často malou dcerku ukazovala. „Ty jsi se zase podívala do objektivu,“ smála se Hanychová a klidně dceru přidávala do svých story. Jenže její Instagram je kromě zajímavé sondy do soukromý také plný reklamních sdělení a právě to se Soukupovi nelíbí. Měl by si však také uvědomit, že to je jediný příjem matky jeho dcery. Na druhou stranu čeho je příliš…

Hanychová: Rózu už vídat nebudete!

Soukup několikrát varoval, že dá celou věc k soudu. A tak také učinil. „Dnes mi přišla taková krásná věc, a to ta, že nesmím dávat Rózu na Instagram,“ potvrdila Agáta Hanychová a zároveň přitom spražila Soukupa. „Nesmím dávat Rózu na Instagram, protože by jí asi někdo viděl, ačkoli už byla na několika titulkách časopisů jejího tatínka,“ zuřila Hanychová.

Naznačovala, že Soukup také dceru ukazuje a po ní požaduje úplný opak. Bezesporu ale Soukup neukazuje Rozárku tak často jako její maminka. Ta však hodlá rozhodnutí soudu respektovat. „Bohužel už nebudete Rózu na mém Instagramu vídat, alespoň ne tak často. Je mi to hrozně líto. Asi uděláme nějaké osobní setkání, abyste ji mohli vidět,“ řekla.

A zuřila dál: „Teď jsem se dozvěděla, že byla Róza skoro celý den na televizi Barrandov, to je pro mimino určitě zdravé prostředí. Navíc byla přemisťována venku v minus deseti místo, aby byla doma s mámou,“ rozčilovala se Hanychová.

A není to zřejmě jediná pohroma pro Hanychovou, která se živí na Instagramu. O zákazu mluví také druhý otec prostřední dcery Mii, herec Jakub Prachař. I ten už se nechal slyšet, že podá žalobu k soudu, aby Hanychová omezila ukazování dcerky Mii na internetu.

Za chvíli tak budeme vídat snad jen Agátu, jejího muže Mirka Dopitu a jejich společného syna Kryšpína. Tedy pokud jejich svazek, který uzavřeli těsně po Vánocích opravdu vydrží.

Hanychové už navíc nestačí přidávat videa jen za reklamu na bezplatný Instagram. Po vzoru Nely Slovákové spojila síly s Ornellou Koktovou a začaly dnes vytvářet videa na placenou platformu Herohero. Tak uvidíme, kolik bude předplatitelů…

Hanychová vrací úder Soukupovi i Prachařovi: Nevidí si do pusy!

1 názor na “Agáta Hanychová zuří! Přišel jí zákaz od soudu, nesmí ukázat dceru”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru