Miroslav Dopita a Agáta Hanychová v neděli rozebírali slova o rozvodu. Zdro: IG

Agáta Hanychová: Velká zrada a první slova o rozvodu! Co řekla Dopitovi?

Bývalá miss Agáta Hanychová nemá chvíli klid. Teď dokonce zazněla slova o rozvodu s manželem Mirkem Dopitou. A to jen chvíli po údajné zradě dlouholeté kamarádky.

Agáta Hanychová prožívá další krutý víkend. Musela totiž odevzdat dceru Miu i dceru Rozárku svým tatínkům. Rozárku tak s těžkým srdcem v pátek předala televiznímu magnátovi Jaromírovi Soukupovi, kterému nedávno podepsala žádost o střídavou péči, aby už měla klid od soudních tahanic.

Jenže Agáta čas bez děti nese těžce. „Je to hrozné bez dětí, vůbec to neutíká,“ plakala v sobotu Hanychová. Třetí syn Kryšpínu už je starší a tak má logicky vlastní zájmy, než aby trávil čas s mámou.

Agáta Hanychová: Byla to zrada!

Do toho všeho musela ztrápená Hanychová sledovat Instagram své bývalé kamarádky a novinářky Gabriely Wolfové, o které Agáta před nedávnem prohlásila, že jí zradila, když se údajně začala stýkat s bývalým partnerem Jaromírem Soukupem. Fanoušci Hanychové pak Wolfovou viděli i nosit Hanychové starou košili, kterou u Soukupa nechala. Musela tedy u něho být zrovna o víkendu, kdy měl hlídat společnou dceru Rozárku.

Sama Wolfová ale vztah se Soukupem nikdy nepotvrdila a nikdy spolu nezveřejnili ani společný snímek. Redaktorka ovšem v pátek překvapila zveřejněním fotografie, kde na sobě má černou paruku. A fanoušci měli hned jasno, že chce vypadat co nejvíce jako Hanychová, aby se stejně jako kdysi Agáta líbila Soukupovi.

„Její chlap, dítě, oblečení a teď i vlasy. Docela trapný Gábino, ty nikdy nebudeš Agáta,“ napsala jedna z jejich sledujících. „Mediální magnát má určitá kritéria,“ doplnila. „Já mám Gábinu ráda, ale poslední dobou mi to přijde nedůstojné, zoufalí lidé dělají zoufalé věci,“ napsala další sledující.

Slova Hanychové o rozvodu!

Aby toho nebylo málo, dostala Agáta od svých fanoušků další dotazy, zda se rozvádí s Mirkem Dopitou, kterého si vzala po krachu vztahu s Jaromírem Soukupem. „Tak jsem se doslechla, že se rozvádíme, jsi z toho smutnej?“ zeptala se Hanychová Dopity v neděli odpoledne. Ten se tomu jen smál.

„Tak ty jdi na golf a já jdu na masáž, když se rozvádíme,“ dodala Hanychová rázně. Zdá se, že telenovela s Agátou ještě dlouho neskončí.

Agáta Hanychová: Už budu hodná, ukončete soudy, vyzvala Soukupa a Prachaře!