Agáta Hanychová a Jaromír Soukup, když se ještě milovali. Foto: Nextfoto

Agáta Hanychová: Už budu hodná, ukončete soudy, vyzvala Soukupa a Prachaře!

Velké velikonoční usmíření? Těžko říci, ale Agáta Hanychová k němu alespoň vyzvala tatínky svých dcer Mii a Rozárky. Slíbila, že bude respektovat jejich přání.

Už budu poslušná, hlavně se nehádejme. Tak by se dal přeložit velikonoční vzkaz české internetové hvězdy Agáty Hanychové. Bývalá modelka a dcera herečky Veroniky Žilkové už pěkných pár týdnů válčí s tatínky svých dvou dcer Rozárky a Mii.

Soukup a Prachaž žalují Hanychovou

Šéf televize Barrandov Jaromír Soukup a herec Jakub Prachař zažalovali Agátu Hanychovou za to, že až příliš vystavuje svou dceru na Instagramu, a to často i v rámci reklamy. Spory v posledních dnech skončili u soudu, který se navíc propírá veřejně v médiích.

„Velikonoce jsou svátky naděje, milí tatínkové J+J!“ napsala Hanychová vzkaz Jakubovi a Jaromírovi a k tomu přidala srdíčko. Zároveň dodala, že už bude „hodná“, přestane provokovat a podvolí se jejich požadavkům.

Agáta Hanychová se vzdává: Souhlasím se vším

„Prosím, ukončeme mediální a soudní boj. Kvůli pohodě našich dětí, už souhlasím se vším,“ napsala veřejně modelka. Dokonce se nehodlá hádat ani o peníze. I když z následující věty trochu čiší jedovatost. „Plaťte výživné, jaké si myslíte,že si vaše dcery zaslouží,“ napsala.

Hanychová zároveň slibuje, že nebude dcery zveřejňovat na sítích. „Respektuji vaše přání dcery nefotit,“ potvrdila Hanychová s tím, že vzkaz píše veřejně stejně tak, jako veřejně probíhají soudy.

„Všichni zúčastnění potřebujeme klid. Děkuji. Matka vašich dcer Mii a Rózy,“ ukončila Hanychová svůj vzkaz Soukupovi a Prachařovi.

Co oni na to? Budou reagovat, nebo nechají výzvu bez povšimnutí?

Rozčílená Agáta Hanychová sedla na letadlo a vrací se z Paříže. Teď nastane tóčo se Soukupem!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru