Agáta Hanychová a Josef Koudelka, když spolu ještě kamarádili. Foto: Nextfoto

Agáta Hanychová Projela soud s Prachařem! Svědčil proti ní i kamarád Josef Koudelka, kterého vyhodila

Česká hvězda bulvárních médií a exmodelka Agáta Hanychová teď dostává pořádně naloženo. Dnes proti ní u soudu svědčil dokonce i její bývalý kamarád a manažer Josef Koudelka.

Agáta Hanychová je jako tajfun a bohužel podobně jako její bývalý kamarád, řeporyjský starosta Pavel Novotný, poněkud ničí vše kolem sebe. Nejen, že není ochotná dlouhodobě vydržet v žádném vztahu, a to ani kvůli dětem, které má mimochodem se třemi různými tatínky, ale navíc destruuje i své přátelské vztahy.

Není to dlouho, co Hanychová odřízla svou kamarádku, novinářku Super.cz Gabrielu Wolfovou, která jí léta dělala reklamu na nejčtenějším bulvárním webu v zemi a dokonce ji sehnala na Super.cz práci.

Nedávno jí ale Hanychová obvinila z toho, že se s týká s otcem jejich dcery Rozárky, mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Nikdo je přitom spolu nepřistihl a Soukup se na veřejnosti nedávno ukázal se zcela jinou ženou Michaelou Taschnerovou. Každopádně Hanychová ji zcela nekompromisně odřízla od svého života.

Josef Koudelka a Agáta Hanychová byli kolegové i kamarádi

Podobně Agáta „zatočila“ i s Josefem Koudelkou, jejím dlouholetým manažerem. Josef je slušný kluk, který se do Prahy přestěhoval z venkova a dělá špičkově svoji práci manažera a zároveň propagaci na sociálních sítích. Koudelka s Hanychovou trávil mnoho času, chodili spolu na veřejné akce, Koudelka jí sháněl spolupráce a produkty na propagaci, zároveň s ní natáčel videa na Instagram.

Když se ale Agáta Hanychová rozešla s Jaromírem Soukupem a znovu dala dohromady s Mirkem Dopitou, nečekaně Josefa Koudelku odstřihla a na minutu s ním ukončila spolupráci.

Josef, který je slušný a taktní, se k tomu nikdy rozsáhle nevyjádřil a nikdy se nesnížil k pomluvám Agáty Hanychové, jakékoli dotazy na toto téma rázně utíná. Mezi tím už si našel jiné klientky, se kterými spolupracuje, například s herečkou Denisou Nesvačilovou.

Prachař povolal Koudelku k soudu

Teď se ale ke Koudelkovi kauza „Agáta“ vrátila jako bumerang. Bývalý manžel Hanychové herec Jakub Prachař jej povolal jako svědka k soudu, u něhož žádá zákaz zveřejňování společné dcery Mii na Instagramu. Koudelka zřejmě musel svědčit o tom, jak Hanychová pracuje s dětmi při propagaci produktů. Očividně z toho ale radost neměl.

„S Agátou nejsem v kontaktu, je to pro mě uzavřená minulost a už s ní nechci být nadále spojovaný,“ řekl k tomu Josef Koudelka pro Super.cz.

Hanychová soud projela, musí odstranit dceru z Instagramu

Hanychová přilila minulý týden olej do ohně, když prohlásila, že jí Prachař podváděl a ona jeho také. Soud dnes rozhodl nekompromisně, Agáta musí ze svého Instagramu do 30 dnů odstranit všechny fotografie, videa zvukové nahrávky nezletilé dcery Mii.

Na druhou stranu, spokojená je i Hanychová, protože dle předchozí dohody jí bude Jakub Prachař platit měsíčně slušný balík peněz. Posílat musí 10 tisíc korun k rukám Agáty a dalších 15 tisíc na účet dcery.

Také tento týden navíc čeká Agátu další soud, a to s Jaromírem Soukupem kvůli péči o druhou dceru Rozárku.

Agáta Hanychová drsně pomluvila bývalého manažera Koudelku! Má za něj náhradu

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *