Agáta Hanychová s Josefem Koudelkou ještě, když spolu pracovali. Zdroj: IG

Agáta Hanychová drsně pomluvila bývalého manažera Koudelku! Má za něj náhradu

Agáta Hanychová konečně poznala na vlastní kůži, jakou hromadu práce odváděl její bývalý manažer Josef Koudelka. Zároveň ho ale zkritizovala!

Tohle se Josef Koudelka, který se dlouhých osm let staral o kšefty influncerce Agátě Hanychové, nezasloužil. Koudelka bývalé modelce zajišťoval produkty do reklamy na Instagram, natáčel s ní videa, moderoval živá vysílání a také se staral o papírování a účetnictví.

S Instagramem měl podle původních informací Hanychové pomáhat staronový partner Mirek Dopita. Všechno je ale jinak. Agáta dnes řekla, jaká je skutečnost! „Mám úplně skvělou holku, jmenuje se Bea, která mi začala točit videa,“ prozradila Agáta.

A právě v tu chvíli se asi Koudelkovi povídání Hanychové neposlouchalo ani trochu hezky. „Tak, jak teď vypadají moje spolupráce, se mi to opravdu líbí. S Pepínem jsme to dělali hrozně dlouho, jsem ráda, že mám novou krev, novou sílu. Beáta vymýšlí vše dopředu,“ chválí náhradu za Koudelku Hanychová.

Koudelky dlouholetou práci tak Hanychová šmahem drsně smetla ze stolu a pokračovala dál: „S Pepínem jedno story trvalo hodinu, s Beátou čtyři hodiny, to jsem potřebovala,“ dodala Agáta. Myslela tím, že Beata dělá práci kvalitněji?

Ve věcech po Koudelkovi si prý musela udělat pořádek! „Jak jsem po Pepínovi přebírala věci za osm let, tak jsem si v tom potřebovala udělat pořádek. Na Pepína nechci říct špatné slovo, ale tento upgrade jsem potřebovala. Tím, že ho nemám, tak mám víc práce, takže odevzdám Rózu (otci Jaromíru Soukupovi, pozn. redakce), tak se úplně zaměstnám a nemyslím na ní,“ dodala Agáta Hanychová.

Zároveň si tím Agáta uvědomila, jakou hromadu práce její dlouholetý kolega Koudelka odváděl. „Od deseti jsem dnes seděla nad papírama. Opravdu obdivuji každého, kdo chodí na osm do kanceláře. Neumím si představit účetní, to je tak strašná práce,“ řekla Hanychová.

Novou posilu Beátu sledujícím poprvé Hanychová představí v pondělí, kdy bude v živém přenosu vařit.