Agáta Hanychová poprvé vařila živě bez manažera Pepína. Zdroj: IG

Agáta Hanychová poprvé vařila živě bez Pepína, divačky se bouří

Agáta Hanychová uspořádala první vaření v živém vysílání bez manažera Josefa Koudelky. Představila novou pomocnici Beu. Ne všem sledujícím se ale změna líbí.

„Kde je Pepíno? Pepína nikdo nenahradí, Pepíno byl svůj.“ Divačky zasypaly dnešní živé vysílání Agáty Hanychové podobnými vzkazy a dotazy na Hanychové bývalého manažera Josefa Koudelku. Zkrátka Pepíno fanynkám chybí.

Hanychová nedávno oznámila, že jí videa bude natáčet s novou kolegyní Beou. Její práci si pochvaluje, videa jsou prý propracovanější než právě s Koudelkou. Rychle tak vzaly za své spekulace médií, že Instagram Hanychové bude řídit její staronový partner Mirek Dopita.

Bea dnes poprvé poprvé přenášela a moderovala živé vysílání Agáty Hanychové o vaření. Sledující se rozdělily na dva tábory. Jedněm chybělo, že přenosy už nemoderuje Pepíno a kritizovali, že Bea čte málo dotazů, které do živáku posílají sledující. Hanychová ale odvětila, že dovolila jen dotazy na vaření.

Část sledujících ovšem chválila, že Bea má příjemný hlas. „Pepíno není, smiřte se s tím už,“ dodala další sledující.

Hanychová v živém vysílání vařila s profesionálem Ondřejem polévku shiitake ramen, což je v podstatě japonská polévka, do které patří například houby shiitake, shiitake pesto, cibule, dvě mrkve, vajíčka, nudle, edamame (ze sojových bobů). Celý postup najdete u Agáty na Instagramu.