Agáta Hanychová vysvětlila, jak to má se střádavou péčí o dceru Rozárku. Zdroj: IG

Agáta Hanychová: Když odevzdávám Rozárku, tak bych se vrhla pod auto!

Agáta Hanychová se nedokáže smířit se střídavou péčí o svou dcerku Rozárku. „Když Rózu odevzdávám, tak bych se vrhla pod auto,“ řekla Hanychová.

Agáta Hanychová reagovala na kauzu s maminkou, která se šíří po sociálních sítích a které bylo odebráno dítě. „Když jsem viděla její story na Instagramu, tak jsem se jí ptala, zda si tím neubližuje. Zbytečná podle mě byla hysterický scéna, když se pokoušela dát dítěti pusu,“ řekla Hanychová.

„Já to naprosto chápu, já tohle zažívám, když od sebe dávám mnohem menší miminko,“ řekla Agáta Hanychová. „Také bych se kolikrát nejraději vrhla pod auto, když Rózu předávám, musíme se ale držet, protože dětem to ubližuje,“ řekla Hanychová.

Potvrzuje tak, že dlouhodobě špatně nese, když se musí o výchovu dělit s Jaromírem Soukupem, majitelem TV Barrandov, s nímž půlroční Rozárku má. „Naštěstí Róza se mi vrací na noc, u tatínka v noci není, soud to zakázal. Je to dobře, když už takhle malé miminko musí cestovat,“ řekla Hanychová.

Zároveň ale zdůraznila, že nikdy neřekla, že by nechtěla Soukupovi dceru půjčovat. „Je důležité, aby měla otce, ale myslím si, že na to, jak je malá, tak je u něho až moc často,“ dodala Hanychová.

Prozradila, že Rozárce už rostou zoubky, což znamená, že často pláče a v noci se tak moc nevyspí. „Slintá, má teplotu a pláče,“ konstatovala Hanychová.

Hanychová také okomentovala, jestli existuje šance, že by se někdy k Jaromírovi Soukupovi, tátovi Rozárky, vrátila. „Ne, to je větší šance, že mi narostou křídla,“ řekla Hanychová.

Agáta Hanychová drsně pomluvila bývalého manažera Koudelku! Má za něj náhradu