Agáta Hanychová nedá bez filtrů na Instagramu ani ránu. Zdroj: IG

Agáta Hanychová jde na plastickou operaci! Co si nechá zmenšit? Nedělej to, varují ji

Exmodelka a influencerka Agáta Hanychová jde pod kudlu! Rozhodla se podstoupit plastickou operaci, přestože jí nebylo ještě ani 40 let. Nedělej to, varují ji její sledující.

Nejslavnější česká influencerka, bývalá modelka a finalistka miss Agáta Hanychová chce dát nový šmrnc svému obličeji. Máma tří dětí, v poslední době strhaná jistě nepříjemnými spory a soudy s tatínky svých dětí se rozhodla podstoupit plastickou operaci!

Podle informací ČRzpráv už Hanychová podstoupila na jedné pražské klinice předoperační vyšetření. „Brali mi krev, aby zjistili potřebné hodnoty před operací,“ potvrdila Hanychová. Podle dostupných informací chce, aby jí lékaři vylepšili oční víčka. Zřejmě se jí zdají povislá a mohou tak způsobovat, že člověk vypadá starší a ustaranější.

Agáta Hanychová: Větší prsa nebudou

Hanychová rozhodně odmítla, že by šla na lifting, úpravu nosu, nebo snad zvětšování prsou. Mají to být prý skutečně jen oční víčka. Ta se někdy dokonce operovat musí, to když klesnou natolik, že daný člověk špatně vidí. To však není případ Hanychové.

A tak jí její fanynky a věrné sledující na Instagramu, kterým Agáta přezdívá familiárně „holčičky“, varují, aby to nedělala. „Tak mladá a už na plastiku, nedělej to,“ vzkázala jedna z žen 38leté Hanychové.

„Je to zbytečný risk, máte doma tři děti,“ přidávají se další ženy a poukazují na to, že Hanychovou při operaci čeká anestezie a samozřejmě i relativně bolestivá rekonvalescence, která může trvat i několik týdnů.

Prodloužené vlasy a kupa sladkostí

Minulý týden si ještě Hanychová, která si potrpí na různé úpravy svého těla, nechala také uměle prodloužit vlasy. „Dostala jsem panenské vlasy,“ chlubila se Agáta. To jsou vlasy, které ještě nikdy nebyly zatížené žádnými úpravami nebo chemií.

Agáta se zkrátka ráda líbí. Jen by možná měla místo operací a umělého vylepšování začít cvičit a méně se cpát sladkostmi, kterým dělá reklamu na Instagramu. I při prodlužování vlasů u ní doma, si ústa nacpala cukrovými pásky tak, že jí nebylo rozumět. Před časem zase ukázala, jak sladkostmi zahání stres. A to vážně není dobrá cesta.

Odpočinkový víkend před operací!

Agáta Hanychová na operaci nastoupí pravděpodobně v tomto týdnu, ještě před tím se rozhodla užít si celou rodinu odpočinek. Společně tak vyrazili na rodinou dovolenou.

Manžela, děti a dokonce i sestru Kordulu vyvezla do malebné rodinné usedlosti Na Kmíně v obci Obříství. Jedna noc tam ve svatebním V. I. P. apartmá pro šest lidí vychází na 9 200 korun.

Za to však Hanychovou i její velkou rodinu zahrnuli luxusem a venkovskou romantikou. Konečně tam mohla nabrat sílu na další soudní spory a především na chystanou operaci!

Agáta Hanychová dnes dostává pořádnou sodu a hejty od matek! Čím je tak rozčílila?

Přejít nahoru