Nehoda Uhoeskohradistsko 4

Tragický návrat z víkendu. Dva mrtví po nehodě u Zlechova

/FOTO/ Dva lidé dnes zemřeli při tragické nehodě u Zlechova na Uherskohradišťsku. Další lidé se zranili, byly mezi nimi i děti.

Neštěstí se odehrálo na silnici E 50 u obce Zlechov na Uherskohradišťsku.

“Na místo ihned vyjeli záchranáři, policie i jednotky hasičů ze stanice v Uherském Hradišti a JSDH z Buchlovic. Po příjezdu na místo zjistili, že se jedná o dopravní nehodu tří osobních automobilů,” informovali hasiči ČRzprávy.

Zasahující hasiči začali s prováděním první předlékařské pomoci do příjezdu posádky záchranky, které následně asistovali. Také provedli s pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení otevření pátých dveří u jednoho z vozidel, protože bylo podezření, že se v něm nachází další osoby, což se nepotvrdilo.

Bilance nehody u Zlechova je tragická

Bilance nehody je bohužel tragická. Na místě zemřely dvě osoby a další čtyři byly zraněny. Mezi zraněnými byly i dvě děti, které se hasiči snažili uklidnit a předali jim proto hračky – dráčky záchranáčky.

Příčiny havárie vyšetřuje policie. „Havárie na několik hodin uzavřela komunikaci mezi Zlechovem a Starým Městem na Uherskohradišťsku, otevřena byla kolem půl sedmé večer,“ informovala Policie ČR.