Tragická nehoda auta a kamionu na Lounsku. Foto: HZS

Tragická nehoda na Lounsku! Auto po srážce s kamionem rozdrtil kontejner

Vážná nehoda zastavila ve středu kolem poledne provoz na silnici I/15 u Hořence na Lounsku. Stala se tam nehoda kamionu a osobního auta, jeho řidič bohužel nepřežil.

Neštěstím skončila středeční nehoda na silnici I/15 nedaleko obce Libčeves na úrovni Hořence na Lounsku. Došlo tam ke střetu kamionu s návěsem a osobního vozu Citroen.

„Při nehodě jeden člověk zemřel,“ potvrdil mluvčí hasičů Ústeckého kraje s tím, že na místo vyjela jednotka hasičů ze stanice Louny a Bílina. Hasiči musí ze zdemolovaného osobního vozu vyprostit řidiče, který bohužel utrpěl velmi vážná zranění, kterým na místě podlehl.

Kontejner se zřítil na auto

Osobní vůz skončil po nehodě značně zdemolovaný, nákladní vůz převážel dva kontejnery naložené kovovým odpadem. Jeden z těchto kontejnerů se při nehodě zřítil a pravděpodobně dopadl právě na osobní automobil a vážně ho poškodil. Řidič bohužel neměl šanci hrozivou nehodu přežít.

Co přesně se stalo a jak k nehodě došlo, podle policejní mluvčí Miloslavy Glogovské vyšetřují policisté.

Nehoda zcela uzavřela hlavní tah mezi Mostem a Lovosicemi nedaleko Libčevse. Kvůli vyšetřování nehody a následnému vyprošťování osobního vozu, kontejneru i nákladu bude silnice uzavřena, případně na ní provoz omezen zhruba do středečních 16 hodin.

Přejít nahoru