Marsell Bendig měl nehodu na dálnici. Foto: IG

FOTO: Zpěvák Bendig měl vážnou nehodu, nezvládl řízení na zasněžené dálnici

Vážnou nehodu měl bratr Jana Bendika Marsell Bendig, když se vracel v noci z pátku na sobotu z koncertu ve Znojmě. Při sněhové přeháňce nezvládl řízení.

Po kauze vymyšleného útoku s moukou před předáváním hudebních cen Český slavík 2023 má rodina Bendigů další problém. Tentokrát Janův bratr Marsell Bendig havaroval na dálnici, když se v noci z pátku na sobotu vracel se zpěvačkou Lucií Bikárovou ze Znojma.

Ve Znojmě dvojice vystupovala jako předskokani na koncertu Jana Bendiga, který tam vystoupil poprvé od skandálu, kdy se provalilo, že policie údajný rasistický útok moukou označila za předem domluvené a sehrané divadlo.

Fanoušci Bendiga i po podvodu šetřili a atmosféra na koncertě byla nečekaně příjemná. Jenže dlouho nevydržela. To, když se Jan dozvěděl, že bratr se svým vozem Renault po cestě zpátky do Prahy boural na dálnici.

Bendig měl nehodu na dálnici

„Kdyby při nás nestál Bůh a všichni svatý už bychom tu nejspíš nebyli, z téhle noční můry se budeme probouzet ještě dlouhou dobu. Ale díky bohu jsme v pořádku vyvázli jsme jen s odřeninami a naraženými zády,“ řekl Marsell Bendig, který v nemocnici dostal krční „krunýř“.

Viníkem nehody byl manažer Pepa, který vůz řídil. „Nezvládl jsem řízení, je to moje chyba, začalo sněžit a vozovka byla kluzká. Jsem z toho hrozně špatný,“ řekl Blesku.

Dálnice se ocitla pod vrstvou sněhu, přestože venku vládne nezvykle teplé a slunečné únorové počasí. Zřejmě šlo o lokální přeháňku. Těžko říci, zda má Bendig na voze pořádné zimní pneumatiky, nebo zda dostatečně zpomalil. Dechová zkouška na alkohol i drogy byla podle policejní tiskové mluvčí negativní.

„Děkujeme všem za zprávy a podporu jsme doma a v pořádku. Uvědomili jsme si,že neznáme den ani hodinu, kdy může být konec,“ dodal hlubokou myšlenku Marsell Bendig. Poprosil pak všechny fanoušky, aby na sebe dávali pozor.

Přejít nahoru