Zpěvačka Helena Vondráčková. Foto: Lukáš Malý / Wikimedia Commons

Zraněná Helena Vondráčková: zlomený obratel a ukrutné bolesti!

Zraněná Helena Vondráčková už je doma z nemocnice. Nemá ale dobré zprávy: Vyšetření lékařů potvrdilo, že zpěvačka má zlomené žebro a naražené rameno.

Nepříjemně potlučená skončila Helena Vondráčková po čtvrteční nehodě v jejím domě v Řiťce nedaleko Prahy. Její příběh ukazuje, jak rychle se něco může semlít a jak se ze šťastných okamžiků rázem může stát neštěstí.

Ještě včera totiž slavná česká zpěvačka nechyběla na narozeninové party hudebního producenta Františka Janečka, kam zamířily snad všechny hvězdy showbyznysu včetně Jiřiny Bohdalové, Moniky Absolonové, Michala Davida a právě Heleny Vondráčkové. Vše bylo zalité sluncem a skvělá nálada na maximu.

Jenže večer stačilo špatně šlápnout… „Šla jsem spát, nesla jsem si sklenici vody a asi na šestém schodě jsem špatně našlápla a skulila se na zem,“ popsala pro CNN Prima News Helena Vondráčková.

A bohužel nešlo jen o prkotinu. Zpěvačka spadla skutečně nepříjemně, praštila se do hlavy i do zad. „Mám naražené levé rameno, nalomený nebo zlomený obratel a odřeniny, to je také nejbolestivější,“ uvedla zpěvačka.

Lékaři Helenu Vondráčkovou důkladně zkontrolovali v Ústřední vojenské nemocnici, kam byla převezena pražskou záchrankou. „Dělali mi CT hlavy a páteře a mělo by být vše v pořádku,“ dodala zpěvačka, která již byla převezena domů do domácího ošetřování. Doma se o ní stará manžel Martin Michal.

Manžel Heleny Vondráčkové informoval na Instagramu, že vyprodaný koncert v Havlíčkově Brodě, který měla zpěvačka plánovaný na dnešek, musel být přeložen na 26. října.