Roman Tomeš skončil po bodnutí sršněm v nemocnici. Foto: Instagram

Zpěvák Roman Tomeš v ohrožení života. Pobodala ho sršeň!

Dramatické chvíle prožili v sobotu zpěvák Roman Tomeš i jeho krásná žena Michaela Tomešová. Zpěvák v sobotu téměř bojoval o život, poté co dostal alergickou reakci po bodnutí sršní.

Vedení pražského divadla Kalich se včera večer pořádně zapotilo. V ohrožení bylo téměř vyprodané muzikálové představení Pomáda, v němž exceluje herec a zpěvák Roman Tomeš. Několik hodin před představením totiž zpěváka pobodala sršeň.

A bohužel to nebylo bez komplikací, ačkoli do té doby nikdy neměl problém s bodnutím hmyzem, tentokrát byla situace dramatická. Po bodnutí se totiž objevila alergická reakce na sršní jed.

„Staré moudro praví, že alergická reakce se může dostavit kdykoli a ono fakt,“ potvrdil zpěvák a dodal, že skutečně šlo o život. „Jsem si reálně myslel, že je to moje poslední půlhodinka,“ uvedl Tomeš a zveřejnil fotografii z nemocnice, kde mu lékaři zavedli kapačku s léky.

Vedení divadla Kalich muselo urychleně najít náhradu do muzikálu Pomáda, kde Tomeš hraje hlavní roli. Představení se v sobotu odehrálo nezvykle na velké letní scéně blízko centra Prahy pod žižkovskou věží a bylo téměř vyprodáno. Více než 500 zklamaných diváků z celé země si divadlo nemohlo dovolit.

Nakonec ale podařilo sehnat zpěváka Přemysla Pálka, který se s Tomešem alternuje, ale včera měl mít volno. „Děkuju brácho za rychlou výpomoc,“ vzkázal Pálkovi Tomeš z nemocnice.

Roman Tomeš, ačkoli má skvělou fyzičku je bohužel v péči lékařů poměrně často. Například v březnu se musel podrobit operaci kýly. Už tehdy doufal, že se do péče bílých plášťů dlouho nedostane. Bohužel to nevyšlo.

1 názor na “Zpěvák Roman Tomeš v ohrožení života. Pobodala ho sršeň!”

Diskuse uzavřena.

Přejít nahoru