Hudebník Mirai Navrátil na Kanárských ostrovech. Foto: IG

Zpěvák Mirai promluvil: Nejsem gay! Fanynkám se ulevilo

Zpěvák Mirai Navrátil dnes pomluvil a vyvrací informace bulváru, že by byl gay a tvořil pár s pohledným mladíkem. Byl to prý jen vtip.

Hudebník Mirai Navrátil, jehož kapela Mirai se umístila na druhém místě ankety popularity Český slavík 2023, pořádně rozvířil vody českého showbyznysu. Po úspěšném roce totiž přišel krach v jeho soukromí a v prosinci jednatřicetiletý zpěvák oficiálně potvrdil, že se se rozešel s přítelkyní Michaelou Buschovou.

Mirai na pánské jízdě po rozchodu

Buschová už neskrývá, že má nový vztah s fotbalistou. Hudebník pak fanouškům nyní odpověděl zase sérií fotografií z dovolené na Kanárských ostrovech. Tu tráví po rozchodu pochopitelně s kamarádem. Koneckonců pánské jízdy na zahnání žalu a překonání rozchodu nejsou ničím výjimečným.

Jenže k fotografii, kde se s fešným kamarádem hudebníkem Lokyo a přidal ještě srdíčka a vyznání: „Mám tě moc rád, vejlet ve dvou,“ napsal Mirai.

Jeho fanoušci hned začali šílet, některé známé osobnosti dokonce začaly „gay“ páru gratulovat. Jiní zase psali, že tušili, že Mirai bude spíš na kluky.

Nejsem gay, vyvrací Mirai

Jenže všechno je prý jinak. „Klaním se a klobouček síle médií v naší zemi. Klukovsky fórek na instaci, 2 dny tlaku bulváru a píše mi můj strejda, jestli nejsem gay, táta mi píše, ať si na přílet vezmu duhovou čelenku,“ napsal Mirai.

„Já to miluju, dneska mávnutím kouzelného proutku můžeš být vsím. To je zas pěkný ne? PS: kde ze se to registruje?“ napsal s humorem Mirai a vyvrací tím, že je gay, nebo že má vztah s mužem.

Tedy alespoň to tak zní, stoprocentně to ve svém vyjádření Mirai nenapsal. A tak se hned objevily dotazy, jak to tedy vlastně je. „A jsi teda, nebo ne? Ptám se pro kamaráda s Photoshopem,“ přidal otázku známý humorista kreslíř TMBK.

Řadu fanynek ale Mirai potěšil. Přece jen naděje na lásku k hudebnímu idolu tím zůstává… „Pevně jsem doufala, že to je žert!!! Díky ti bohu,“ napsala se spoustou smajlíku jedna z fanynek.

Celé to korunuje hudebník Pokáč, který k příspěvku Miraie přidal smajlíka s duhou, která je symbolem gay komunity.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru