Zemřel Daniel Vali, zpěvák kapely Maxim Turbulenc. Foto: FB

Zpěvák Maxim Turbulenc Daniel Vali zemřel v 53 letech! Najednou se sesunul k zemi!

Fanoušky hudební kapely Maxim Turbulenc zasáhla tragická zpráva. V noci zemřel oblíbený zpěvák Daniel Vali. Bylo mu pouhých 53 let. Co se stalo?

Letos by s hudební skupinou Maxim Turbulenc oslavil neskutečných 30 let fungování. To už bohužel nestihne, zpěvák skupiny Daniel Vali totiž náhle zemřel, a to příliš předčasně v pouhých 53 letech. Podle serveru CNN Prima News zřejmě na infarkt.

„Ještě včera jsme spolu mluvili, byl v naprosté pohodě, plný elánu. Je to strašné. Vůbec nemůžu věřit tomu, co se stalo,“ řekl CNN Prima NEWS jeho kolega z kapely Tomáš Báča alias Timi. Daniel prý zemřel náhle a nečekaně. Byl na večeři s přáteli, mezi nimiž byl i bubeník skupiny Divokej Bill.

Daniel Vali zemřel při vyprávění vtipů

Podle svědectví, které získala televize byla na akci rozjetá dobrá zábava, Daniel dokonce vyprávěl vtipy. „Najednou ve tváři změnil barvu a sesunul se bez známek života k zemi,“ popsali svědci.

Na místo okamžitě dorazila lékařská záchranná služba, která se ho pokoušela téměř hodinu oživovat. Bohužel, všechny pokusy byly marné.

Příčinou smrti byl zřejmě infarkt. „Dan bude strašně moc chybět. Byl to úžasný kluk, super člověk. Rád rozdával radost, uměl skvěle bavit ostatní,“ dodal Tomáš Báča.

Skupina byla slavná hlavně v předchozích dekádách, kdy zaujala zcela originálním konceptem. Místo nagelovaných mladých hezounů se na scéně objevila skupina těžkotonážních hudebníků s váhou přes sto kilo u každého, která zpívala hlavně zábavné písničky. Okamžitě si získali obrovský zájem a popularitu.

Maxim Turbulenc v devadesátých let založili Pavel Vohnout, Daniel Vali a Petr Panocha. V roce 2015 se ale původní složení skupiny rozpadlo a skupina se rozdělila na dvě nové části.

Daniel Vali byl rozvedený, s manželkou Ivetou měl dvě děti, syna Daniela a dceru Patricii.