Veronika Žilková v talkshow Tomáše Magnuska. Zdroj: YT

Žilková, Hanychová a jejich šílená dieta: Jídlo jen ochutnáme a vyplivneme do koše!

Herečka Veronika Žilková prozradila, že stejně jako její dcera Agáta Hanychová drží šílenou dietu. „Jídlo si dáme jen do pusy, ochutnáme a zase vyplivneme,“ šokuje Žilková.

Herečka Veronika Žilková si i po šedesátce udržuje skutečně perfektní figuru. Zatímco řada jejích podobně starých kolegyň v posledních letech dost nabrala, Veronika Žilková si udržuje štíhlou postavu. A to nejen proto, že stále hraje energické role v divadle, které znamenají značný energetický výdej, jakoby dřela někde ve fitku.

Žilková hlavně skoro nejí. Teď dokonce šokovala dietní radou, ze které spadla brada snad všem odborníkům a poradcům přes výživu. Žilková je totiž přesným opakem toho, co doporučují, tedy vyváženou zdravou stravu se zdravým přístupem, žádné hladovění.

A s jakou, že radou Žilková přišla? V rozhovoru pro Talkshow režiséra Tomáš Magnuska Veronika Žilková vysvětlovala, jak si ona a její dcera Agáta Hanychová udržují štíhlou postavu. Režisér Tomáš Magnusek totiž v poslední době zase nabral dříve pracně zhubnutá kila.

Žilková a Hanychová: Jídlo vyplivneme!

„Víš, jak mi hubneme s Agátou? Dáme si třeba to vepřové s cibulí do pusy, rozkoušeme a pak vyplivneme do koše. Dostaneš tu chuť, užiješ si jí, ale nepřibereš,“ směje se Žilková.

Šokovaný Magnusek na to reagoval, že jde o plýtvání jídlem. „A co děti v Africe, nemají co žrát,“ řekl Magnusek. Tím se však Žilková nenechala rozhodit s shodila tento názor jako výmluvu. „Ty máš problém s nadváhou, ne já,“ zpražila Magnuska.

Jestli takový postup může fungovat, je otázkou. Ovšem jak takové stolování s vyplivováním jídla do odpadkového koše vypadá, si nechceme ani představovat. Podobně jako lidé, kteří video na sociálních sítích viděli.

„Tak to musí vypadat u stolu,“ napsala jedna z divaček. „Plýtvání jídlem. Jediné, kde se asi šetřilo, je její inteligence,“ přidala se další. „Hodně zdravej přístup k jídlu, tleskám,“ komentovala další divačka.

“K obědu mám jeden knedlík”

Pro server kalorické tabulky před rokem Žilková vysvětlovala, že si postavu udržuje tím, že především hodně snídá například vejce, cereálie a podobně. Přes den už pak téměř není. „Oběd mám výjimečně a to sním třeba jen jeden knedlík,“ říká Žilková s tím, že přes den jí spíše malé svačinky, hlavně ovoce a zeleninu. Nepije také sladké nápoje a minimum alkoholu.

Žilková ale nikdy nebyla tlustá a nemusela hubnout desítky kilogramů a nemusela pak štíhlou postavu dlouhodobě udržovat. Její postupy tak na ní mohou fungovat, ostatní lidé by to ale nejspíš zkoušet neměli.