Jozef Pátrovič v pořadu Česko Slovensko má talent. Zdroj: Prima plus

Zemřel Jozef Pátrovič, legenda pořadu Česko Slovensko má talent

Asi nejslavnější postava každého ročníku talentové show na Primě Česko Slovensko má talent Jozef Pátrovič je po smrti. Zemřel ve věku 82 let.

Rozčiloval zpěvačku Lucii Bílou, tvrdil o sobě, že perfektně zpívá, ale nikdy nepostoupil do dalšího kola. Slovenský senior Jozef Pátrovič byl jistotou každého ročníku talentové show televize Prima Česko Slovensko má talent. Diváci už ho tam ale znovu neuvidí, ve věku 82 let totiž zemřel.

Pátrovič si nikdy nenechal vymluvit, že nemá talent a do pořadu chodil rok co rok. I díky tomu vznikla speciální soška Zlatý Pátrovič, kterou dostávají účastníci s nejhorším, nebo nejtrapnějším vystoupením.

Pátrovič byl v civilním životě podnikatel a dříve také řidič autobusu. Žil ve slovenské obci Lipovník, právě starosta Lipovníka o úmrtí Jozefa Pátroviče informoval, napsal slovenský deník Nový čas.

V minulé řadě Česko Slovensko má talent dokonce do pořadu přišel Pátrovičův dvojník, který tvrdil, že je jeho bratr. Ve skutečnosti ale šlo o namaskovaného rapera Rytmuse. Zatímco diváci se skvěle bavili, Pátrovič to vzal jako těžkou urážku a do letošní 11. řady už nepřišel.

Pátrovič také rozčiloval zpěvačku Lucii Bílou, když ještě seděla v porotě této talentové show na Primě. Vždy, když přišel na pódium, tak na protest odcházela.