Zemřel herec Jan Kačer. Foto: Nextfoto

Zemřel herec Jan Kačer, pouhý den poté, co odešel na reverz z nemocnice

Herecký svět jen pár dnů po nečekaném úmrtí Simony Postlerové zasáhla další tragická zpráva. V 87 letech zemřel herec Jan Kačer. Je to přitom pouhý den, co odešel z nemocnice po zápalu plic.

Herec Jan Kačer zemřel pouhý jeden den poté, co podepsal reverz v nemocnici. Mnozí se domnívají, že věděl, jak vážný je jeho zdravotní stav a tak odešel domů zemřít. Slavnému divadelnímu režisérovi a herci, kterého znají diváci z mnoha filmů či seriálů, jako jsou Rodinná pouta, bylo 87 let.

Jan Kačer zemřel tři roky po své žene Nině Divíškové

Z tohoto světa odešel tři roky po své ženě, herečce Nině Divíškové, která zemřela v červnu 2021. Před svou smrtí trpěla nepříjemnou Alzheimerovou chorobou.

V posledních týdnech také Jan Kačer trpěl zdravotními problémy. Podobně jako exprezident Miloš Zeman trpěl neuropatií a problémy s chůzí. V roce 2022 mu lékaři do srdce voperovali umělou chlopeň. Herec měl navíc cirhózu jater. Tato nemoc je obvykle spojována s alkoholem, Jan Kačer ale žádný velký pijan nikdy nebyl.

Aktuálně byl v nemocnici hospitalizován se zápalem plic. Hospitalizován byl přes tři týdny a už si moc přál jít domů, přestože jeho stav stále nebyl ideální. Sám ale říkal, že je na tom trochu lépe. Jeho tělo už ale bylo zřejmě příliš slabé…

Zemřela herečka Simona Postlerová, dnes večer měla původně hrát v divadle

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *