David Vitásek sleduje vilu Love Islandu na Kanárských ostrovech. Zdroj: IG

Vitásek našel Kočendovou z Love Islandu pomocí sledovacího zařízení!

David Vitásek konečně prozradil, jak to bylo na Kanárských ostrovech, kam odjel hledat svou milovanou Natálií Kočendovou do vily Love Islandu.

David Vitásek, účastník minulé řady reality show Love Island se v neděli vrátil z Kanárských ostrovů do Čech a konečně řekl pravdu o tom, co se tam stalo. Vitásek totiž minulý týden odletěl do míst, kde se nachází vila reality show TV Nova Love Island a média spekulovala o záhadě, co tam vlastně jede dělat.

Jen pár dnů před tím totiž do vily Love Islandu nastoupila jako další hráčka Natálie Kočendová, s níž se tam loni Vitásek seznámil a dlouho tvořili pár. Jenže letos se rozešli a veřejnost žila v představě, že už spolu nerandí, také spolu prý tři měsíce skutečně nežili.

Jenže Vitásek to ve skutečnosti cítí úplně jinak a Kočendovou bezhlavě miluje. „Jel jsem k rodině na Moravu a když jsem zjistil, že má Natálie odletět, tak jsem se okamžitě vracel do Prahy, byla z toho čtyřhodinová cesta,“ popsal Vitásek. Toho samozřejmě rozčílilo, že by si jeho láska měla letět hledat jiného chlapa na Love Island. „Dojel jsem k ní domů a silně jsme se pohádali,“ dodal Vitásek.

Vitásek hodil Kočendové do kabelky AirTag

Následně musel odletět do Albánie. Ještě před tím se ale s Kočendovou potkal a přiznal, že udělal něco, co se ve slušné společnosti poněkud nedělá. Do zavazadla své milé hodil sledovací zařízení, které běžně nosí na krku jeho domácí kočka pro případ, že by se zaběhla. A díky tomu mohl sledovat, kde na Kanárech se Kočendová nachází. „Zní to hrozně ale dal jsem kočičí AirTag Natálii do kabelky. Hodil jsem jí to tam, abych ji mohl najít,“ uvedl Vitásek.

I když byl naštvaný, sledoval v televizi Love Island a viděl, že jeho milá se ve vile chová slušně a s nikým jiným si nezačíná. „Když jsem viděl, že je hodná, rozhodl jsem se za ní odletět na Kanáry,“ řekl Vitásek. Ihned koupil letenky a vydal se na cestu.

Na Instagramu pak zveřejňoval fotky, jak sleduje zpovzdálí vilu, kde se pořad Love Island natáčí. „AirTag vám neukazuje polohu stále, ale jen, když chytíte jeho signál na iPhone a ukáže vám jen poslední polohu a ta ukazovala na jeden z hotelů,“ popsal Vitásek. Kočendová totiž mezi tím z reality show Love Island vypadla.

Najít Natálii v celém hotelu bylo extrémně hard,“ dodal Vitásek, nakonec se mu podařilo přesvědčit recepční, která potvrdila, že se nachází v hotelu a prozradila i číslo pokoje. „Když jsem zaklepal na její pokoj, Natálie otevřela a plakala. Pokecali jsme a spáchalo se to,“ řekl Vitásek trochu nejasně.

Následně spolu i odletěli domů, na videu, které Vitásek natočil v odletové hale letiště se na konci objeví právě i Natálie Kočendová.

Přejít nahoru