Aleš Háma radikálně změnil vzhled. Zdroj: IG

VIDEO: Moderátor Aleš Háma má hlavu dohola! Bez vlasů vyděsil diváky, co se stalo?

Oblíbený moderátor Aleš Háma šel dohola! Hvězda vědomostní soutěže Kde domov můj a také seriálový a divadelní herec se na veřejnosti objevil bez vlasů! Fanoušci mají strach o jeho zdraví.

Účes vždy perfektně upravený, vlasy vyčesané nahoru. Tak znají všichni diváci České televize moderátora vědomostního pořadu Kde domov můj. Aleš Háma soutěž moderuje každý podvečer na ČT 1. Pravidelně také hraje v divadle, seriálech či zábavních pořadech. Teď ale všem vyrazil dech.

Aleš Háma se totiž na veřejnosti objevil se zcela holou hlavou. „Kde nechal vlasy?“ ptají se diváci, které změnou vzhledu pořádně vyděsil. Stále častěji totiž vídají slavné osobnosti, které se léčí například s vážnou nemocí a kvůli léčbě přijdou o vlasy. S holou hlavou teď například kvůli chemoterapii znovu chodí zpěvačka Anička Slováčková.

Aleš Háma překvapil diváky divadla Kalich

To však rozhodně není případ Aleše Hámy. Slavný moderátor a herec se zkrátka rozhodl pro radikální změnu a nechal si hlavu oholit. Vlasové kořínky mu na hlavě prosvítají, zůstalo mu také obočí a řasy, to je jasný důkaz, že nejde o následek žádné drastické léčby, ale zkrátka o pořádnou životní změnu.

„Nový kamarád a kolega? Ale kdepak. Pořád je to Aleš Háma, jen v novém sestřihu,“ komentovalo nečekanou změnu Komorní divadlo Kalich, v jehož představení Aleš Háma hraje a pořádně tak diváky překvapil.

„Těší se na vás i jako Johnny v představení Frankie a Johnny, Bernard v komedii Můj nejlepší kamarád a Bobby i Lloyd v komedii Za dveřmi kanceláří,“ informuje divadlo.

Aleš Háma bez vlasů. Zdroj: Divadlo Kalich