Model Oliver Průcha. Foto: Instagram.

VIDEO: Modela Olivera Průchu a jeho kamarádku okradli v Barceloně

Mobilní telefon za 45 tisíc korun ukradli zloději v restauraci v Barceloně kamarádce modela Olivera Průchy Karolíně Čechové. Má kvůli tomu strach z mužů.

Pořádně draho vyšel oběd v jedné z restaurací v Barceloně světově žádaného českého modela Olivera Průchu, vítěze modelingové soutěže Pure Model z roku 2018, který se do povědomí dostal, když loni randil s dcerou Kateřiny Neumannové Lucií. S tou už ale pár netvoří.

Zloděj zaútočil, když si v Barceloně vyrazil na oběd se zřejmě kamarádkou, marketingovou specialistkou Karolínou Čechovou. V nestřeženém okamžiku neznámý zloděj ukradl Čechové ze stolu mobilní telefon v hodnotě 45 tisíc korun!

Oběd za 80 tisíc!

„Stalo se to v okamžiku, když jsem se otočil a zrovna zády byla otočená také servírka,“ vysvětluje Oliver Průcha. Za dvojicí, která seděla směrem k výloze, se pohyboval muž s taškou, který v nestřeženém okamžiku bleskově sebral mobil ze stolu a aniž by si ho někdo všiml, zmizel.

Když dvojice začala pátrat po telefonu, vyžádala si kamerový záznam z restaurace, který objasnil, jak se vše odehrálo. Ačkoli nahlásili krádež policii, jestli se podaří zloděje najít, je otázkou.

V každém případě to byl pro Karolínu Čechovou pořádně drahý oběd. „Byl to iPhone 14 PRO MAX s pamětí 256 GB, který původně stál 45 tisíc,“ řekl Průcha. Dnes může okradenou slečnu těšit, že už tento mobil pořídí o 10 tisíc levněji.

Pokud si ho ale koupí, tak ji celkově oběd v Barceloně za původní a nový mobil přišel na 80 tisíc korun, a to vůbec není málo. Průcha dokonce Čechové založil sbírku na nový telefon a zveřejnil číslo účtu. Sám na něj prý nějaké peníze pošle.

Bude se bát o své věci

„Nejhorší na tom je, že tuhle vzpomínku už nikdy nevymažu a budu se o všechny věci hrozně bát, a to i v krásné restauraci s výborným jídlem,“ dodala k situaci Čechová. Naznačila také, že se jí nelíbí, jak se někteří muži chovají k ženám, protože i zloděj z restaurace byl muž.

„Podle videa je to zase muž a nebylo to poprvé, co mám důvod se jich bát. Dvakrát se mi stalo, že si nad námi nějaký pán dělal dobře jen pár metrů od nás, poprvé 30 metrů od bytu a podruhé, když jsem byla sama na pláži,“ dodala Čechová.

Zloděj okradl Olivera Průchu a Karolínu Čechovou v restauraci v Barceloně.

Přejít nahoru