Fanoušci slaví vítězství českých hokejistů. Foto: ČRzprávy

VIDEO: Češi oslavili zlato z mistrovství světa v hokeji. Fanoušci rozhoupali metro i tramvaje

Fanoušci, kteří přes dva týdny usilovně posouvali český hokejový tým dopředu v plné O2 aréně i u obrazovek po celé republice, v noci na neděli náležitě oslavili zlatý titul mistrů světa.

Zaplněné Staroměstské náměstí sborově zpívající českou hymnu a následná nekonečná party skoro až do rána. Tak to vypadalo v centru Prahy, ale i v Brně a na mnoha dalších náměstích, hospodách nebo hřištích po celé České republice.

Češi oslavili zlato z mistrovství světa

Češi ve velkém v noci na neděli oslavili titul mistrů světa v hokeji. Zda se všem podařilo v pondělí dorazit do práce je otázkou. V každém případě si teď pořádně oddychnou záchranáři, policisté, zaměstnanci O2 arény i Pražského dopravního podniku, kteří den co den po celé mistrovství světa zajišťovali bezpečnost, provoz mistrovství i odvoz mnoha tisíc fanoušků.

Právě šoféři metra či tramvají museli ještě odmakat zřejmě nejnáročnější šichtu právě z neděle na pondělí. Kamery například zachytily rozvášněné fanoušky, jak s pokřikem „Kdo neskáče, není Čech“ doslova rozskákali pražské metro, ale i některé tramvaje. Snad to jejich ložiska přežila.

Jisté je, že tolik národní dresů a státních vlajek už v ulicích zase dlouho neuvidíme.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *