Nikol Leitgeb, Veronika Arichteva a Martina Pártlová už netvoří trio 3v1. Foto: IG

Trio 3v1 Leitgeb, Pártlová a Arichteva dnes potvrdily definitivní konec spolupráce!

Nerozlučná trojice, kterou fanoušci hltali, definitivně končí. Dnes na sociálních sítích Nikol Leitgeb, Martina Pártlová a Veronika Arichteva oznámily úplný konec spolupráce.

Po dřívějším konci společného moderování na Evropě 2 uťaly Nikol Leitgeb (dříve Štíbrová), Martina Pártlová a Veronika Arichteva i natáčení společných zábavných videí a výjezdních pořadů. Teď přichází definitivní tečka za jejich spoluprací. Nikol Leitgeb se dál nebude podílet na chodu e-shopu, na němž prodávají trika a mikiny s humornými nápisy.

„Přátelé, kamarádi, přijde nám fér vám říct, že od tohoto roku už stojí za éšopem 3v1 jen Veru s Marťou. Domluvily jsme se tak už v létě po tom, co jsme skončily v rádium,“ stojí v prohlášení trojice.

3v1: Už nám je přes čtyřicet!

Zároveň ale dodávají, že žádná dramata se nekonají. „V životě je běžný, že lidi chtějí dělat a zkoušet různý věci a nic netrvá věčně. Marťa připravuje album a koncert, Nikča má Radovana, Veru svoje projekty,“ píše se ve sdělení pro fanoušky.

Tvůrkyně zároveň cítí, že čas nezadržitelně letí. „Jsme kámošky, ale taky čtyřicetiletý matky, který mají každá i to svoje a když se potkají, tak nechtěj řešit jenom společnou práci,“ píší Leitgeb, Pártlová a Richteva fanouškům.

„Třeba až budeme starý babky, budeme mít odrostlý děti a opustěj nás ty naše polovičky, tak se s vámi zase zasmějeme při ňáký besedě,“ napsala trojice.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru