Štefan Margita pohřbil ostatky Hany Zagorové. Urnu uložil na Vyšehradě. Foto: IG/Štefan Margita

To bolí! Štefan Margita uložil popel Hany Zagorové do hrobu na Vyšehradě

Štefan Margita po roce pohřbil svou milovanou ženu Hanu Zagorovou. Popel národem milované zpěvačky uložil v neděli večer rok od jejího úmrtí do hrobu na pražském Vyšehradě.

Je to tak smutné. Štefan Margita se po roce od úmrtí své milované ženy rozloučil s jejími ostatky. Dosud měl urnu s popelem doma v svém pražském bytě, kde s Hanou Zagorovou dlouho žili. Zkrátka ji chtěl mít stále nablízku. Dokonce nedávno přiznal, že k Haničce stále pomyslně hovoří.

„Hanka mi dala třicet šťastných let, jsem jí za to moc vděčný a stále jí to říkám,“ svěřil se operní pěvec Štefan Margita. Včera ale s nejbližší rodinou uložil národem milovanou Hanku k věčnému odpočinku a rozhodl se po roce truchlení posunout svůj život dál.

„Moji drazí přátelé, dovoluji si vám oznámit, že včera v naprosté tichosti, jen v rodinném kruhu, jsem na Vyšehradě za zvuku nádherných zvonů uložil moji drahou Hanku. Děkuji za vaši přízeň,“ potvrdil Štefan Margita a přidal fotografii náhrobku se zapálenými svíčkami a květinami.

Úmrtí jeho milované ženy Hany Zagorové je i po roce nejen pro Štefana ale i pro fanoušky po celé zemi stále velmi bolestivé.

Krásné písně legendární české zpěvačky Hany Zagorové si budou moci lidé brzy připomenout prostřednictvím vzpomínkových galakoncertů, které budou poctou Haně Zagorové. Ten v pražské O2 Aréně se odehraje 6. února 2024. Program večera vychází ze scénáře koncertu, který připravovala samotná Hana Zagorová u příležitosti plánované oslavy 75. narozenin a který se nakonec bohužel neuskutečnil.

Přejít nahoru