Tereza Brodská v seriálu Smysl pro tumor. Foto: ČT

Tereza Brodská, jak ji rozhodně neznáte! V seriálu Smysl pro tumor se odvázala

Nejen hlavní postava Filip Březina, ale i Tereza Brodská, která hraje jeho matku, se v seriálu Smysl pro tumor pořádně odvázala. Scény z 5. dílu čekal málokdo.

Seriál smysl pro tumor si získal televizní diváky a každou neděli je vůbec nejsledovanějším pořadem. V neděli mohli diváci vidět pátý díl, což je neklamná známka, že se povedený počin o léčbě rakoviny blíží do finále. Zbývají poslední tři díly.

Ten pátý ale mnohé fanoušky seriálu Smysl pro tumor překvapil hned v několika směrech. Především se seriálový Filip, kterého hraje Filip Březina dozvěděl dobrou zprávu od lékařů, že je vyléčený. Jestli to tak bude definitivně do konce seriálu, je na fantazii scénáristů i diváků. Dá se však předpokládat, že s léčbou ještě konec nebude.

Smysl pro Tumor: Těžká role pro Bartošku

Filip se také poprvé vyspal se svojí přítelkyní, kterou poznal v nemocnici. Vnučka postavy, kterou hraje Jiří Bartoška, dlouho Filipovi vzdorovala, ale nakonec je z toho velká láska. Také Jiří Bartoška v 5. díle seriálu předvedl výkon, ze kterého mrazí.

S holou hlavou co by pacient na chemoterapii musel Bartoška předvést epileptický záchvat. To divákům, kteří mají hereckou legendu tolik rádi, doslova trhalo srdce. Zvláště, když vědí, že se sám léčí s rakovinou. A jeho stav stále není ideální, nedávno bylo například zrušeno divadelní představení, kde Jiří Bartoška hraje.

Tereza Brodská jak ji neznáte

Seriál Smysl pro tumor hlavně odlehčenou formou ukazuje, co obnáší léčba rakoviny. Připomíná však, že lidé často mají i jiné starosti, se kterými se musí během léčby vypořádat, protože život kolem se nemocí nezastaví. Filipa trápí rozvod seriálových rodičů. Ten v pátém díle nabírá na obrátkách poté, co postava Terezy Brodské zjistí, že její bývalý muž už potkal jinou ženu.

Útěchu se rozhodla hledat v náručí umělce, kterého potkala v minulých dílech na výstavě a kterého hraje Petr Vaněk. Skončí spolu v jedné posteli a scénu, která následuje, čekal od Terezy Brodské asi málokdo. Pokud jste neviděli, určitě se podívejte na iVysílání České televize.

Brodská dokonce díky seriálu Smysl pro tumor platí za novou módní ikonu. Ve třetím díle tptož divačky doslova zahltily instagram Terezy Brodské s žádostí o to, kde seženou zelenou košili, kterou v tomto díle měla na sobě.

Košili samozřejmě dostala na natáčení od kostymérky a tak divačkám poradit nedokázala. Nabídla se ale s velkorysostí sobě vlastní, že mamince jedné z divaček pošle alespoň růžovou košili stejného střihu, která jí po natáčení zůstala doma.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru