Ve 25. dílu Survivor 2024 vypadla Yenifer Cao. Zdroj: Voyo

Survivor 2024 nabral na obrátkách, vyhazují hráče v každém dílu, dnes vyletěla Yenifer

Survivor 2024 v nejnovějším 25. dílu, který vysílalo Voyo 21. května, opustila jedna z velkých hráček Yenifer Cao. Hra teď výrazně zrychlila a v každém díle někdo vypadne.

Intriky, drsná sociální hra, více napětí a také porce překvapení. Reality show Survivor Česko a Slovensko 2024 nabral na obrátkách. Od sloučení obou kmenů už se v každém dílu koná jen jedna napínavá soutěž o osobní imunitu. Zbytek dílu je věnován zákulisní sociální hře o to, kdo bude chytřejší, přelstí ostatní a dokáže vydržet až do konce.

Survivor 2024 opustila Yenifer Cao

V aktuálním 25. dílu, který vysílalo Voyo v úterý 21. května osobní imunitu vyhrál Márty (Martin Prágr) a kmen na následné kmenové radě napsal nejvíce hlasů pro Yenifer Cao. Ta dlouhodobě patřila mezi nejvíce zdatné hráče, jenže spoluhráčům už lezla dlouho na nervy a proto se jí zbavili hned poté, co se jí nepodařilo vyhrát osobní imunitu.

Nově už hráč s největším počtem hlasů nejde automaticky do duelu, ale rozhodují takzvané nádoby osudu. Hráč si vybere jednu z devíti nádob, přičemž v šesti z nich je krev a ve třech voda. Následně vybranou nádobu rozbije, pokud vyteče krev, ze soutěže automaticky vypadává. A právě to se stalo Yenifer, která tak musela soutěž opustit.

Po sloučení je již druhou hráčkou, která ze hry vypadla. V minulém díle stejným způsobem Survivor opustila policistka Kristina. Obě už na ostrově zůstávají a budou součástí poroty, která už brzy bude spolurozhodovat o vítězi Survivor 2024.

V Survivoru už zbývá jen 9 hráčů

„Jsem ráda, že jsem došla takto daleko, než jsem šla do Survivoru, tak mi jeden známý řekl, že bych tam nevydržela ani jeden den. Překonala jsem sama sebe,“ řekla Yenifer.

A „masakr“ bude pokračovat, další hráč ze Survivoru vypadne hned v dalším 26. dílu, který odvysílá Voyo ve středu večer. Aktuálně ve hře zbývá už jen 9 hráčů a to tedy znamená, že do velkého finále zbývá už jen pět dílů a napětí tedy bude gradovat.