Herec Jiří Krampol. Foto: Wikimedia Commons / Luděk Kovář – ludek@kovar.biz

Strach o oblíbeného herce! Jiří Krampol skončil na jednotce intenzivní péče

Herec Jiří Krampol leží na jednotce intenzivní péče v nemocnici Na Františku v Praze. 85Letého herce trápí především problémy s dýcháním.

Strach o další hereckou legendu! Zatímco v posledním roce měli lékaři v péči 92letou herečku Jiřinu Bohdalovou, teď skončil v nemocnici oblíbený 85letý herec Jiří Krampol. Má velké problémy s průduškami. Lékaři jej museli dokonce umístit na jednotku intenzivní péče.

„Byl jsem za Jirkou, ale on stále dokolečka tvrdí, že mu nic není a chce domů,“ řekl deníku Blesk Krampolův manažer a fotograf Miloš Schmiedberger. Svému kamarádovi vyčítá, že neposlouchá rady svého kardiologa Rudolfa Špačka a nedostatečně odpočívá.

Jiří Krampol přitom strávil v nemocnici celé vánoční a novoroční svátky už v loňském roce. Sanitku mu musel kvůli potížím s dýcháním volat soused i letos na konci června.

„Mám problémy s průduškami, trápí mě to každý rok. Dostal jsem antibiotika přímo do žíly, protože to je nejrychlejší a nejúčinnější způsob,“ komentoval loni v zimě Krampol svůj pobyt v nemocnici.