Josefa Maršálka se díky posile od poroty podařilo zvednout. Foto: ČT

StarDance opouští cukrář Maršálek, se zvedáním museli pomoci i porotci

Soutěž StarDance, když hvězdy tančí, opustil cukrář Josef Maršálek a s ním Adriana Mašková. V soutěží už zbývají jen čtyři soutěžní páry.

Sobotní večer opět patřil oblíbené taneční soutěži StarDance, když hvězdy tančí. Kdo ze StarDance dnes vypadl?

Tentokrát měly páry ve složení celebrity a profesionálního tanečníka hned dva tance – nejprve čaču nebo quickstep a následně současný tanec.

V minulém díle ze StarDance nikdo nevypadl a tak se do dnešního hodnocení počítaly také body z minulého benefičního dílu. Pořadím tak zamíchaly celkem troje body od poroty a zároveň hlasy diváků.

Bodování ale mohlo být v sobotu přece jen trochu jiné. V porotě totiž chyběla letitá profesionálka Tatiana Drexler. „Tatiana je nemocná a nemohla se dnes účastnit. Táničko, přejeme brzké uzdravení,“ vzkázala do kamery moderátorka Tereza Kostková.

V dnešním díle ji vystřídal tanečník Václav Kuneš. „Ten ještě ráno netušil, že bude sedět takto oháknutý v přímém přenosu,“ dodala Kostková. „Je to muž na svém místě, k dnešním tancům má blízko a dělal také choreografii,“ doplnil moderátor Marek Eben.

Nakonec nejméně výsledných bodů získali cukrář Josef Maršálek a tanečnice Tereza Mašková. Ta se netajila tím, že je úžasné, že s korpulentním cukrářem došli tak daleko.

Maršálek: Nezabývejte se sra*kami

„Odcházíme šťastní a naplnění, ušli jsme dlouhou a krásnou cestu, trochu nečekaně,“ řekla Tereza Mašková. „Všichni jste to nečekali, tak se netvařte, že jsem jediná. Děkuji ti za to, jaký jsi úžasný člověk. Bylo to neuvěřitelné,“ smála se tanečnice Mašková.

„Do této soutěže jsem napoprvé jít nechtěl a když už jsem to vzal, tak jsem dlouho přemýšlel, zda jsem udělal dobře. Má účast vyvolala jistou společenskou diskuzi, tak čím déle jsem pokračoval, tím větší jsem měl radost, že jsem se rozhodl zúčastnit,“ uvedl cukrář Josef Maršálek.

„Děkuji Adrianě, která se umí vcítit do lidí a to, co ze mě vykřesala, je její práce. Děkuji svému partnerovi Petrovi, že to se mnou zvládl a celé mé rodině, na kterou jsem měl málo času. StarDance pro mě byla velmi náročná, ne tak fyzicky jako spíše mentálně,“ uvedl Maršálek.

A na závěr dodal: „Prosím vás nezaobírejte se sra*kama, život je hrozně krátký,“ dodal Maršálek.

Trochu prekérní situace nastala při závěrečném rozlučkovém tanci, kdy zbylí soutěžící zvedají vypadnutý pár nad hlavu. Josef Maršálek váží přece jen nějaké to kilo navíc a hrozila tak nehoda. „Protože naše soutěžní páry budeme ještě v příštích dílech potřebovat, tak bych navrhoval pozvat na pomoc i naší porotu a diváky,“ rozhodl Marek Eben.

I když se Maršálek bránil, nakonec se od početného počtu hvězd včetně Richarda Genzera nechal zvednout. A dopadlo to dobře!

Kdo postoupil do čtyřky nejlepších párů letošní StarDance

Po dnešním kole tak již ve StarDance zbývají jen čtyři páry, které se příště utkají o postup do finálové trojice.

Do příštího kola postoupili: Eva Adamczyková a Jakub Mazúch, Iva Kubelková a Martin Prágr, Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, Darija Pavlovičová a Dominik Vodička.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru