Zemřel herec Martin Hruška. Foto: Jihočeské divadlo / Alexandr Hudeček

Smutná zpráva: Zemřel herec Martin Hruška, hvězda seriálů i divadla, bylo mu jen 56 let

Z české herecké scény přichází další smutná zpráva. Zemřel herec Michal Hruška, bylo mu pouhých 56 let. Diváci ho znají z mnoha seriálů jako Krejzovi, Devadesátky a mnoha dalších.

Českou seriálovou a divadelní scénu šokovala další tragická zpráva. V pouhých 56 letech navždy odešel herec Martin Hruška. Jeho známé zpráva naprosto zaskočila, vždyť mu bylo pouhých 56 let a nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo stát něco tak hrozného.

Zemřel herec Martin Hruška! Mohl to být infarkt?

„Ještě nedávno jsme se bavili, že uděláme třídní sraz, ale už to nestihneme,“ napsala překvapeně na Facebooku jedna ze známých slavného herce. Spekuluje se o tom, že jej postihl náhlý infarkt. Tyto informace ale zatím nebyly potvrzeny

Informaci o úmrtí zveřejnil herec Michael Lang. „Nejsou slova, jenom slzy,“ okomentoval nečekaný odchod Martina Hrušky a přidal černé srdce.

Martin Hruška byl vystudovaný herec, naposledy působil v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích, kde hrál hned v několika představeních.

Diváci ho znají také z mnoha seriálů či filmů. Naposledy se objevil například v komediích Teambuilding a Pojedeme k moři, nebo v seriálech Devadesátky, Krejzovi nebo Sedm schodů k moci.

Poslední dobou navždy odešlo hned někokik hereckých legend – například herečka Simona Postlerová, herec Jan Kačer či divadelník Jan Schmid, zakladatel studia Ypsilon.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *