Daniel Plovajko v posledních letech změnil image, vypadal velmi dobře. Zdroj: Instagram

Smrt Daniela Plovajka šokovala celebrity, pláče i Libor Bouček

Daniel Plovajko se v minulých letech zásadně proměnil, vypadal jako model a cestoval po celém světě. Oplakává ho například moderátor Libor Bouček.

V nedožitých 48 letech zemřel bývalý mluvčí televize Nova i CK Fischer a manažer společnosti KKCG Daniel Plovajko. Jeho smrt šokovala veřejnost i celebrity. Plovajko byl totiž v dobré kondici a v posledních letech vypadal téměř jako model.

Přesto se mu ve čtvrtek 21. prosince náhle zastavilo srdce. Na Štědrý den by přitom oslavil 48. narozeniny.

„S hlubokou lítostí oznamujeme, že ve čtvrtek 21.12. náhle zemřel náš kolega Daniel Plovajko. Pro skupinu KKCG pracoval téměř dvacet let a patřil ke klíčovým manažerům, kteří se zásadně podíleli na růstu a rozvoji firmy. Upřímnou soustrast rodině vyjádřilo vedení skupiny včetně jejího zakladatele Karla Komárka a jeho rodiny,“ uvedla v prohlášení investiční skupina KKCG.

Daniel Plovajko se narodil v prosinci 1975. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. V minulosti pracoval jako mluvčí Českých aerolinií, televize Nova a cestovní kanceláře Fischer. Ředitelem komunikace investiční skupiny KKCG byl osm let, do září 2014.

Smutná vzpomínka Libora Boučka

„Jak křehký je náš čas. Znali jsme se přes dvacet let. Štval mě tím, jak vypadal, jak uměl propojit poctivost a nejvyšší patra byznysu. Štval mě, tím co uměl,“ vzpomíná v dobrém na kamaráda moderátor Libor Bouček.

Neštval. Obdivoval jsem ho. V jeho schopnosti lásky. V jeho přehledu. V jeho konstantnosti. Byl to člověk, se kterým jsem počítal do konce mýho dechu. Mýho. Ne jeho. Byl hráčem, ale zároveň strašně citlivou bytostí. Měl zájem. Nebyl povrchní. Smál se povrchnosti. Byl velkej. Člověk. Byl to chlap, se kterým bych šel krást koně. Byl nejlepším propojovatelem. Byl duší,“ napsal Bouček.

„Zemřel. Nevím, jak s tou nechtěnou běžností naší existence naložit. Bolí to. Strašně. Dane, mám Tě strašně rád!“ dodal slavným moderátor.

Vzpomínky sdílí i další celebrity. Zprávě nemohl věřit ani moderátor Jan Musil. „Cože? Danny neblbni,“ napsal Musil na Plovajkův profil a přidal černá srdíčka.

Daniel Plovajko: Velká proměna vzhledu

Kdo Dana Plovajka nesledoval, toho překvapí, jak velkou proměnou vzhledu v posledních letech prošel. S přibývajícími roky se muži po čtyřicítce obvykle promění k horšímu, naroste břicho, vypadají vlasy…

To u Dana Plovajka bylo přesně naopak. Jeho vzhled proti době, kdy působil jako tiskový mluvčí televize Nova a později i dalších firem, prošel neskutečnou proměnou. Ze spíše úřednického, hubeného chlapíka s prořídlým účesem v obleku se stal model jako z časopisu.

Zřejmě si nechal transplantovat vlasy, na fotografiích přiznal i úpravy od odborníků na vzhled a trávil čas v posilovně. Mnozí by ho tak skoro nepoznali, dokonce se začal fotit bez trika s vypracovanými svaly, nebo i ve spodním prádle a rád ukazoval, jak si užívá cesty po celém světě.

1 názor na “Smrt Daniela Plovajka šokovala celebrity, pláče i Libor Bouček”

  1. Bože vždyť to jsou fotomontáže ten jeho IG. Obscese, úchylka…Kdyby jste ho potkali, byl pořád stejný. 23.1. má v Žofíně rozlučku.

Diskuse uzavřena.