Simona Krainová s manželem a dětmi vyrazila na další exotickou dovolenou. Foto: IG S. Krainové

Simona Krainová sbalila rodinu a odletěla do Karibiku. Synové nebudou chodit do školy?

Z veřejného mínění si Simona Krainová vůbec nic nedělá. I přestože je školní rok, opět vzala své syny a manžela do exotiky k moři. Pro své kritiky má jasný vzkaz!

Ačkoli se teprve před Vánoci vrátila Simona Krainová se svou rodinou z luxusní dovolené na Maledivách, v pondělí ráno se znovu probudila na pobřeží Karibiku. Na Maledivách přitom před Vánoci vystřídala hned několik luxusních hotelů, kde jedna noc obvykle vyjde na desítky tisíc korun.

Simona Krainová i její manžel Karel Vágner ale umí vydělat balík peněz a tak si mohli dovolit další luxusní dovolenou. „Tak my zase mizíme do našeho druhýho domova na opačnou stranu světa pod palmami,“ napsala slavná modelka.

Na dovolenou pochopitelné Simona Krainová vzala i své dva syny a pochopitelně opět popíchla kritiky z řad svých sledujících. Hlavně některé ženy se totiž v minulosti podivovaly nad tím, že oba školou povinní mladíci nechodí do školy, ale užívají si týdny u moře. Pro ně má Krainová jasný vzkaz!

Simona Krainová: Kluci do školy chodit budou!

„Bude to výzva nejen pro nás, ale i pro naše prcky. Jo a pro ty z Vás, kdo máte starost o to, jestli budou kluci chodit do školy nebo jen lovit ryby, tak ANO. Kromě individuální výuky je čeká taky anglickošpanělská škola,“ prohlásila Krainová.

Fanouškům se také svěřila, jak moc miluje cestování, létání a tedy i letiště. „Miluju letiště, strávila jsem tady poměrně velkou část života a při všech těch nekonečných cestách na focení se stalo mým druhým domovem,“ říká Krainová.

Sice přiznává, že už po letech tahání kufrů sem a tam trpí mírnou skoliózu páteře, ale má to prý i své výhody. „Nikde se neztratím a můžu z fleku dělat třeba průvodce, ale nejvíc mě tady baví ten šrumec a všechny ty emoce který lítají vzduchem,“ svěřila se modelka.

„Ráda pozoruju hlučné vítání, loučení, smích i slzy, každé letiště má svůj vlastní vibe ale emoce pokaždé stejné. Vždycky si přitom vzpomenu na film Láska nebeská,“ dodala zcestovalá modelka.

Blonďatá kráska už od pondělního rána vystavuje svou krásnou figuru na karibském pobřeží. Perfektní fyzičku si udržuje pravidelným sportem. Hned druhý den ráno proto vyrazila běhat na pobřeží v příjemném mořském vzduchu. Simona Krainová zkrátka umí žít.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru