Richard Krajčo v barevném svetru na StarDance. Foto: Pavel Gwužď / Nextfoto

Richard Krajčo zase provokoval: na StarDance dorazil v barevném svetru

Zpěvák Richard Krajčo a režisérka Karin Babinská nechyběli na finále StarDance, kam vyvedli i své dvě dcery. Krajčo opět provokoval neobvyklým oblečením.

Pamatujete na scénu z filmu Román pro ženy, kde Simona Stašová omdlévá z toho, že její herecký partner Marek Vašut přišel do divadla ve svetru? Podobný pocit museli mít diváci a účastníci sobotního finále 12. řady StarDance, když hvězdy tančí, poté co se na akci zjevil Richard Krajčo.

Právě Krajčo byl jedním z tanečních účastníků letošní řady StarDance, spolu s tanečnicí Dominikou Raškovou ale vypadli ve třetím kole. Richard Krajčo pak na sebe upozornil na předávání cen Český slavík, kam dorazil v modrém obleku bez rukávů, v botách připomínající dámské střevíce a s třpytivou kabelkou.

Jehou outfit na Slavících rozpoutal vlnu diskuzí, kterou si však zjevně frontman kapely Kryštof užívá a tak i na vysoce elegantní akci, jakou je StarDance s předepsaným dress code dorazil v pestrobarevném svetru. Ihned tím opět vzbudil pozornost.

Naštěstí na televizní přenos finále, které nakonec trochu překvapivě vyhrála herečka Darija Pavlovičová s Dominikem Vodičkou, se Krajčo stihl převléknout a tak ze sebe neudělal burana. I tak se ale mnozí podivovali nad tím, proč muzikant nosí v soukromí tak výstřední věci.

Krajčo s Raškovou po StarDance tančí dál

Krajčo si z toho ale nic nedělá, čeká ho totiž plno práce. Na StarDance prozradil, že s Dominikou Raškovou dál tančí. Společně si zatančí například na vánočním koncertu v O2 Aréně 21. prosince. Po novém roce budou tančit také na několika plesech.

„Tanec mě chytil, dokonce jsme se rozhodli, že vezmeme Dominiku na naše turné, například na Kryštof kempu bude mít stan s tanečním workshopem,“ uvedl Krajčo, který s Raškovou tráví stále více času.

Babinská a Krajčo ukázali dcery

Zdá se však, že jeho partnerku režisérku a spisovatelku Karin Babinskou to nijak netrápí. Naopak s Krajčem dorazila na sobotní finále a spolu vzali i jejich dvě dcery, které ochotně zapózovaly fotografům. A neskutečně to celé rodince slušelo.

Tak snad atraktivní tanečnice Dominika, se kterou Richard tráví stále hodně času, nepřinese do idylického vztahu zpěváka a režisérky nějaké ty nepříjemnosti…

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru