Tatiana Kuchařová nasazuje korunku Miss World Krystyně Pyszkové. Foto: Miss World

Rána pro Kuchařovou: Korunku Miss World musela po 18 letech předat jiné Češce!

Obrovská senzace! Česká republika má po 18 letech nejkrásnější dívku světa. Krystyna Pyszková se stala Miss World 2024, 18 let po Tatianě Kuchařové.

Tuhle dívku z České republiky teď bude znát celý svět. Studentka Krystyna Pyszková, rodačka z Třince, se totiž v sobotu stala nejkrásnější dívkou světa a nasadila si korunku Miss World 2024.

Miss World 2024 Krystyna Pyszková

Krystyna se stala 71. dívkou v historii, která titul nejkrásnější dívky světa získala. Neměla to přitom vůbec jednoduché, o stejný titul ve finále v indické Bombaji soutěžilo 112 nejkrásnějších dívek a žen z různých zemí z celého světa.

Pikantní je, že korunku Pyszkové nasadila Tatiana Kuchařová, do dneška jediná Češka, který se mohla titulem Miss World pyšnit. Po dramatickém rozvodu Ondřejem Gregor Brzobohatým plném kauz, pomluv a prani špinavého prádla, tak utrpěla Tatiana Kuchařová další ránu.

Tatiana Kuchařová: Krystyně to přeji, tvrdí

Ačkoli to nikdy nepřizná a ačkoli si mezi tím vydobyla po celém světě slávu a dobré jméno a zná ji snad každý Čech, fakt, že už nebude jedinou českou Miss World ji určitě podvědomě zasáhl. Oficiálně se ale z vítězství v pořadí druhé dívky z České republiky raduje.

„Je to absolutní pecka! Jsem na Krystynu tak hrdá,“ prohlásila dnes Tatiana Kuchařová. „Titul Miss World je privilegium a závazek na celý život. Moc Krystyně přeji, ať titul zúročí na maximum nejen pro sebe, ale i pro ostatní – pro potřebné po celém světě…,“ dodala Kuchařová, která se sama po svém vítězství stala ambasadorkou OSN pro neziskové organizace.

Světovou soutěž krásy v týdnu nečekaně navštívil během služební cesty v Indii také český ministr zahraničí Jan Lipavský. Díky poruše měl čas a tak využil pozvání ředitelky Miss Czech Republic Taťány Makarenko.

Anna Geislerová se líbala s čerstvým držitelem Oscara! Jaký je herec Cillian Murphy?