Nejvyšší počet nominací na vyřazení dostala Kristýna. Zdroj: Voyo

První soutěžící z Big Brother vypadne v sobotu! Koho už tam nechtějí?

Reality show Big Brother nabírá na obrátkách. Soutěžící už museli nominovat spolubydlící, o kterých budou diváci rozhodovat, kdo vypadne.

Už tuto sobotu budou pomocí aplikace rozhodovat diváci, kdo jako první opustí reality show Big Brother. Ve středečním díle tak musel každý ze 16 soutěžících sdělit ve zpovědnici, koho už v domě nechce.

Big Brother pak hlasy sečetl a dopadlo to takto: první nominovaná s osmi hlasy je Kristýna. Druhá s pěti hlasy je Tereza, třetí se čtyřmi hlasy je Andrej a poslední nominovaný se čtyřmi hlasy je František.

Kristýna hlasy spolubydlících dostala hlavně za své chování. Porušovala pravidla, například si přes zákaz dala sprchu a celé osazenstvo tak přišlo o 10 procent týdenního rozpočtu na jídlo a pití. Kristýna navíc prohlásila, že je jí to jedno.

Hlas překvapivě dostala i od Andreje, se kterým první den flirtovala, koupali se spolu v bazénu, do rána popíjeli alkohol a vypadalo to na začínající velkou lásku. Ale druhý den jakoby Kristýna Andreje neznala. „Nechci tu někoho, kdo řekne, že je mu jedno porušování pravidel a že si to stejně bude dělat,“ řekl k tomu Andrej.

Sám Andrej zase hlasy dostal kvůli tomu, že se chová jako pedant, ostatním soutěžícím stále něco nařizuje a například jim nerozdal škrabošky, aby se mohli vyspat. Hlas mu dala i jeho krátká „láska“ Kristýna. „I když ho mám fakt ráda, tak je to pro mě silný protihráč,“ řekla Kristýna.

Dost hlasů dostala také Tereza, která na ostatní působí tak, že má věčně špatnou náladu a je nepřístupná. O Františkovi zase mnozí řekli, že se divně dívá a kuje nějaké intriky.

Tak jako tak ale poslední slovo budou mít diváci. Kdo vypadne jako první, se dozvíme v sobotu. Big Brother můžete sledovat denně na Voyo a na Nova Fun.