Dominik Roubínek a Milan Peroutka na premiéře seriálu Případ Markovič. Foto: Nextfoto

Premiéra seriálu Metoda Markovič: Hojer. Peroutka a Uhlík v oblecích za 60 tisíc!

Premiéru seriálu Metoda Markovič: Hojer, který bude vysílat TV Nova na Voyo, si nenechal ujít ani Milan Peroutka a herec Petr Uhlík. Přišli náležitě ustrojení.

Obleky za desítky tisíc korun vynesli hudebník Milan Peroutka a herec Lukáš Uhlík. Oba dorazili v oděvech od módního návrháře Alexandera McQeena z Dánska. Jenže zatímco jeden z nich si oblek koupil za své, druhý si ho jen vypůjčil.

Za své nepřehlédnutelný zelený oblek koupil herec Lukáš Uhlík. Sám je totiž proti tomu, aby si celebrity na premiéry obleky jen půjčovaly. „Hrajeme si na Ameriku, přitom na to ani nemáme,“ kritizoval Uhlík.

To hudebník Milan Peroutka se netají tím, že si luxusní bílý oblek s potiskem černých květů jen zapůjčil. Přitom díky svým příjmům a jistě i s podporou svého manžela Dominika Roubínka, který je synem miliardářky a společně létají například do Benátek za módou, nebo na Maledivy, by si jistě mohl dovolit oblek koupit.

Jenže zrovna v tomto případě by to bylo velmi nepraktické. „Tento oblek je tak originální, že je velmi snadno zapamatovatelný,“ vysvětluje Milan Peroutka, který na premiéru doprovázel právě Roubínka, jenž se na jeho vzniku podílel. Vzít si takový oblek dvakrát na sebe na společenskou akci je pro celebritu nemyslitelné. Za velké peníze by se tak na něj jen prášilo ve skříni.

Peroutka si jej proto raději jen vypůjčil. Podobné obleky značky Alexander McQeen se prodávají za cenu kolem 60 tisíc korun. A vzít si ho jen jednou na sebe jistě není hospodárné ani pro hvězdu jako je Milan Peroutka.

Na premiéře nováckého seriálu ovšem nechyběly ani další celebrity. Dorazil například Adam Mišík s partnerkou Natálií Kubelkovou, dcerou slavné Ivy Kubelkové. Na promítání dorazila v džínách, Mišík zase v retro obleku. Dorazily i hvězdičky z reality show Love Island.

Seriál Metoda Markovič: Hojer sleduje příběh vraha a vyšetřovatele

Voyo začne nový seriál Metoda Markovič: Hojer vysílat už za pár dnů. Představí případ sériového vraha Ladislava Hojera, kterého hraje herec Lukáš Uhlík. V každém z dílů přibývá jedna Hojerova oběť a na stopě je mu postupně legendární vyšetřovatel Jiří Markovič, jehož ztvárnil herec Petr Lněnička.

Seriál zasazený do staré Prahy na přelomu 70. a 80. let tak ukazuje i postup vyšetřovatele a vývoj jeho metod. „Role mě velmi zasáhla, protože jsem měl i možnost nahlédnout do skutečných spisů těchto vražd, kde byly i fotografie,“ řekl Lněnička s tím, že natáčení bylo velmi intenzivní po dobu několika týdnů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru