Přemek Forejt vzal děti na drakiádu. Zdroj: IG

Přemek Forejt vyrazil s dětmi pouštět draky. Jak trávily víkend celebrity?

Slavný šéfkuchař Přemek Forejt, porotce kuchařské show MasterChef Česko, strávil neděli s dětmi. Jaký podzimní víkend měly i další celebrity?

Místo vařečky a kuchařského rondonu nasadil větrovku a vyrazil na louku. Slavný šéfkuchař Přemek Forejt trávil neděli s dětmi, společně šli na tolik oblíbené podzimní pouštění draků.

Nebyl by to ale Přemek Forejt, aby nepřišel s nějakou vtipnou vychytávkou. Přece jen běhat se špagátem a stále nabírat ideální směr větru, aby se drak udržel ve výšce, dá pořádně zabrat.

Zaujala ho vychytávka jednoho z dalších tatínků na drakiádě: Přitahoval draka na špagátu pomocí vrtačky. Provaz namotával na tyčku zasunutou do vrtačky. „Takhle se to dělá,“ natočil pro fanoušky Forejt.

Marta Jandová: Déšť a mlha v horách

A hezké počasí, které občas vystřídal déšť, využili k venkovním aktivitám i další celebrity. Třeba porotkyně show Československo má talent Marta Jandová vyrazila s manželem na výlet do Krkonoš.

A jak už to v horách zvláště na podzim bývá, příjemné počasí zrovna nevládlo. „Prší, fouká, nevadí…! Hlavně, že jsme spolu,“ okomentovala Marta Jandová fotku u Luční boudy v Krkonoších.

Právě na Luční boudě se však po náročnému výšlapu pořádně odměnili. „Díky milému páru od sousedního stolu za rohlík. Měli jsme kyselo a borůvkový knedlík, pak mlhu a déšť, pak studenou sprchu a šup odpočívat,“ popsala výlet Marta. A ještě dodala se smíchem: „Jen co jsme zalehli, vyšlo slunce.“

Lucie Benešová: Tvrdá dřina na stavbě

Ne všichni ale měli rodinnou pohodu. To herečka Lucie Benešová, hvězda seriálu Co ste hasiči, Slunečná a mnoha dalších, trávila víkend tvrdou dřinou na chalupě v Jizerských horách.

Celou neděli zateplovala půdu vatou. „Takové obyčejné nedělní vatováníčko, zateplováníčko na roubence Benešce,“ popsala Benešová na svém Instagramu a vypadala u toho jako profesionál, oblečená do bílého ochranného obleku.