Palo Habera a Daniela Peštová podstoupili kolonoskopické vyšetření v nemocnici. Foto: D. Peštová

Porotce SuperStar Palo Habera: Nepříjemné vyšetření v nemoci!

Palo Habera, muzikant a známý porotce v Československo hledá SuperStar Palo Habera i jeho žena Daniela Peštová podstoupili náročné vyšetření!

Hudebník Palo Habera je už pravidelným porotcem hudební soutěže Československo má talent, v níž pro ostré slovo kritiky nejde daleko. Mnohými je proto přezdíván jako kat. Teď ale se ale proměnil v naprostého beránka. Sám se totiž dostal do pořádně nepříjemné situace.

Musel totiž na vyšetření, před kterým má respekt, nebo spíše strach asi každý. Společně se ženou, bývalou modelkou Danielou Peštovou, podstoupili kolonoskopii. To je vyšetření střev, při němž se zadkem zavádí trubice s kamerou do předem důkladně vyčištěných střev.

Ačkoli z něho mají všichni strach, lékaři opakovaně upozorňují, že nejde o nic hrozné a že většinu lidí vyšetření nebolí. Díky vyšetření střev se ale dokáže včas odhalit takzvaný polyp, který se postupně proměňuje v rakovinu. Jeho včasné odstranění vám zachrání život. Po padesátce by proto na toto preventivní vyšetření měl jít každý.

„Kolonoskopie – ano, vyšetření před kterým máme všichni respekt – já určitě ano, ale když Daniela řekla, že jede, tak jsem se přidal a šlo to dobře! Jsme v pohodě a máme na pár let klid,“ okomentoval vyšetření sám Pavol Habera, kterému fanoušci neřeknou jinak než Palo.

Vyšetření neobvykle v anestezii

„Přejeme hodně zdraví všem, kteří se také chystají!“ dodal Habera. Jenže zatímco většina lidí jde na vyšetření bez umrtvení, maximálně jen s lékem na utěšení, Haberovi podstoupili vyšetření v anestezii. „Na fotce jsme těsně po probuzení, ale vypadá to, že anestezii podstoupil jen jeden z nás – hádejte kdo,“ dodal notně ospale vyhlížející Habera.

Fanoušci ho hned zasypali dotazy, jak to, že vyšetření podstoupil v uspání, když mnozí z nich vše zvládli při plném vědomí. Anastezie se většinou poskytuje pacientům, kteří měli operaci střev nebo jiné zdravotní problémy a vyšetření tak u nich může být bolestivé, nebo komplikované.

Když ale vše dobře dopadlo, začal známý písničkář vtipkovat. „Párová masáž, jistě. Kdo by si ale pomyslel, že může být i párová kolonoskopie? Tohle rozhodně posune úroveň sdílené intimity na úplně novou úroveň,“ dodal Habera.

1 názor na “Porotce SuperStar Palo Habera: Nepříjemné vyšetření v nemoci!”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru